İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Zeytin yağlı Kuru İncir Hangi Hastalıklara iyi gelir

Zeytin yağlı Kuru İncir Hangi Hastalıklara iyi gelir

Zeytin yağlı Kuru İncir Hangi Hastalıklara iyi gelir

Zeytin yağlı Kuru İncir İyi Geldiği Hastalıklar

Bir çok hastalığa iyi gelen incir ve zeytin yağı hangi hastalıklara iyi gelir ve ne gibi tedavilerde kullanmak uygundur. Detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Zeytin yağı ve kuru incir ile yapılan bu kür hangi hastalılara iyi geldiğini ve neden bu kürü uygulamamız gerektiğinden bahsedeceğiz. Zeytin yağının faydaları saymak ile tükenmez aynı şekilde incir ve kuru incirin de faydaları saymak ile bitmez. Bu iki ürünü birleştirdiğimiz de ortaya mükemmel bir karışım çıkmakta ve sağlık açısından hiç bir sorunu bulunmuyor. (eğer zeytin yağına veya incir ile kuru incire alerjiniz yok ise) Bu kürde kullanılacak olan zeytin yağı tamamen soğuk sıkım ve %100 doğal olamalıdır.

Küre başlamadan önce formül çok basit, formülümüz; her bir kuru kayısı için 3 yemek kaşığı zeytin yağını kavanozun içine koyarak 1 hafta bekletiyorsunuz, incileri ortadan ikiye bölmeniz de fayda var. 1 hafta sonunda her sabah ve akşam aç karına bir adet kürün içinden incir çıkartıp yediğinizde, eğer nefes almakta zorlanıyor iseniz nefesiniz açılmaya başlayacak, alerji ve bronşit hastaları için çok iyi kür demek mümkün. Diğer yandan cinsel sorunlarında bir takım önüne geçen bu kür cinsel sorun yaşayan kadın veya erkek bireylerde olumlu sonuçlar göstermiştir. Kürü yaptıktan sonra 6 ay ile 12 ay olacak şekilde devam edilmesinde fayda var.

Yorum Yap

Yorum Yap