İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Yeni Dust 2 İnceleme (Resimli)

Yeni Dust 2 İnceleme (Resimli)

Yeni Dust 2 İnceleme (Resimli)

Yeni Dust 2 İnceleme


Yıllardır sevilen ve halende sevilerek oynanan Cs GO Dust 2 mapı yeni bir güncelleme ile tamamen değişti. Detaylar ve inceleme yazımızda.


Yılların efsane ve sevilen oyunu olan Counter Strike’nın Dust 2 mapına uzun bir aradan sonra çok büyük bir güncelleme ile tamamen değişti. Bu değişmeler bazı oyuncular tarafından çok beğenildi, bazı oyuncular tarafından ise neden bu güncelleme geldi dendi ve beğenilmedi. Baştan aşağıya değişen mapımız şuanlık Beta sürümü ile oynanmakta ve kısa bir zaman sonra dust 2 nin yerini alacak. Dust 2 de sadece mapın tamamı değişmedi yanında sesler ve terörist takımın görünüşleri tamamen değiştirildi. Yeni güncellenen Dust 2 de artık oyuncular normalden daha fazla FPS ile oynaya bilecekler. Ardından değişen sesler ile rakip oyuncular ve takım arkadaşların yürürken, zıplarken ve koşarken çıkartıkları seslerde tamamen değişti.

İşte yeni güncellenmiş Dust 2’nin görselleri:

Güncelenen karakterler kendilerini de belli ediyor. Gerçekten güzel bir işçilik ile yapılmışlar. Benim şahsi fikrim harika olmuşlar.

Shortdan A bölgesine girmek için kullanılan yol eskisi gibi pek bir değişim yok sadece görsel ögeler değiştirilmiş.

B bölgesi girişi ve B tüneli olarak geçen bölge. Büyük bir değişikliğe gidilmiş ve tünel daralmış ve yüksekliği artmış.

A bölgesi ve anti teröristlerin başlangıç yerini görüyorsunuz. Burada Ct başlangıç yerinden A bölgesine girmek için çıkılan yol genişliği arttırılmış dır.

Görselde B bölgesi görülmektedir. B bölgesinde pek fazla değişiklik olmamış dır. Sadece görsel değişimler olmuş.

Resimde terörist takımının başlangıç bölgesi görünüyor ve güzel görsel değişikliklere gidilmiş.

Yorum Yap

Yorum Yap