İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. WordPress ve Linux Rehberleri

WordPress ve Linux Rehberleri

WordPress ve Linux Rehberleri

Sizler için hazılanmış olan WordPress ve linux rehberleri için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Kısa süre önce tekrar açmış olduğum mehmetdem.com kişisel sitemde wordpress rehberleri ve linux rehberleri hazırlıyorum. Ayrıca, bir çok hatanın çözümlerini kişisel web sitemde paylaşmaktayım.

WordPress nedir?

WordPress, dünya genelinde en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. Açık kaynak kodlu olması ve sürekli geliştirilmesinden dolayı en güvenli içerik yönetim sistemidir. WordPress sayesinde istediğiniz gibi web siteleri tasarlayıp, ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. İsterseniz kişisel blog oluşturun isterseniz bir e-ticaret sitesi oluşturun. WordPress ile her şey mümkün. WordPress rehberleri arıyorsanız mutlaka kişisel web siteme göz atın.

WordPress kullanmaktan çekiniyor musunuz ? Merak etmeyin, Birçok ünlü blog, haber merkezi, müzik siteleri, Fortune 500 şirketleri ve ünlüleri WordPress kullanıyor.

Örneğin, Mashable ve TechCrunch gibi ünlü bloglar hem WordPress’te. The New York Times’ın blogları ve CNN’nin yazarlarının blogları gibi haber siteleri de WordPress’i kullanıyor.

WordPress’i kimin kullandığını merak ediyorsanız, WordPress site vitrine gidin ve web sitelerine güç sağlamak için WordPress’i kullanan tanınmış sitelerin ve ünlü kişilerin sayısından etkileneceksiniz.

WordPress ile neler yapılabilir ?

WordPress, çeşitli web siteleri için mükemmel bir web sitesi platformudur. Bloglamadan e-ticarete, iş ve portföy web sitelerinden WordPress, çok yönlü bir CMS (içerik yönetim sistemi)’dir.

İşte WordPress ile oluşturabileceğiniz web sitesi türlerinin yalnızca birkaç örneği:

•Blog
• E-ticaret
• iş
• Haber
• Fotoğrafçılık
• Müzik
• Üyelik / Fan sitesi

WordPress ücretsizdir. Bir WordPress web sitesini özelleştirmek söz konusu olduğunda olanaklar sınırsızdır. WordPress temaları ve eklentileri yeni tasarım seçenekleri ve işlevsellik ekleyebilir. Ücretsiz temalar ve eklentiler için WordPress.org’a göz atın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap