İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Rehber
  3. WordPress Ücretsiz E-Ticaret Temaları

WordPress Ücretsiz E-Ticaret Temaları

WordPress Ücretsiz E-Ticaret Temaları

WordPress Ücretsiz E-Ticaret Temaları

WordPress siteniz üzerinden satış mı yapıyorsunuz? Bu yazımızda WordPress e-ticaret temalarını listeleyeceğiz. WordPress sayesinde sitenizden satış yapabilir ve özel yazılımlara ihtiyaç duymadan e-ticaret sistemi oluşturabilirsiniz. WordPress sistemini kullanan e-ticaret siteniz varsa bu temaları incelemenizi öneriyoruz. Daha fazla ücretsiz wordpress temaları için diğer yazımızı inceleyin.

1- DeerSmart WordPress E-Ticaret Teması

Wordpress E-Ticaret Teması

DeerSmart wordpress e-ticaret teması sayesinde sitenizi tam anlamıyla e-ticaret sitesi haline getirebilirsiniz. Çoklu ürün özelliği sayesinde bir çok ürünü e-ticaret sitenizde pazarlayabilirsiniz. Hemen aşağıda ki butonlar sayesinde tema demosuna bakabilir veya direkt sitenize kurulum yapabilirsiniz.
TEMA DEMOSU

TEMAYI YÜKLE


2- Pharos WordPress Butik / E-Ticaret Teması

Wordpress E-Ticaret Teması

E-Ticaret siteniz üzerinden butik, kıyafet vs. gibi ürünlerin satışını yapıyorsanız pharos wordpress butik teması sayesinde modern bir tasarıma sahip olacaksınız. WordPress ücretsiz e-ticaret temasını aşağıda ki butonlar sayesinde bulabilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMA YÜKLE


3- WordPress Elektronik E-Ticaret Teması

Wordpress Elektronik E-Ticaret Teması

Techna wordpress teması sayesinde siteniz üzerinden elektronik ürünlerin satışını yapabilirsiniz. WordPress E-Ticaret temaları arasında ki en şık ve modern tema bizce budur. Elektronik ürünlerin satışını bu tema ile yapabilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE


4- Worldmart WordPress E-Ticaret Teması

wordpress e-ticaret temaları

Bu tema sayesinde wordpress siteniz üzerinden binlerce ürünün satışını yapabileceksiniz. WordPress e-ticaret temaları arasında en detaylı olan temadır. Sizde bu wordpress ücretsiz e-ticaret temasına sahip olmak istiyorsanız hemen aşağıda ki butonları kullanınız.

TEMA DEMOSU

TEMAYI YÜKLE


Bu yazımızda sizler için WordPress Ücretsiz E-Ticaret Temaları listesini paylaştık. Bu temalar en detaylı ve en çok kullanılan temalardır. Temaların açıklama kısmının altına eklemiş olduğumuz buton bağlantıları sayesinde hemen cihazınıza bu temaları yükleyebilir ardından wordpress sitenize bu temaların kurulumunu yapabilirsiniz.

WordPress yaklaşık olarak 10 milyon web sitesi üzerinde kullanılıyor. WordPress ile artık e-ticaret sitesi kurabilmek mümkün. Detaylı üretilmiş temalar sayesinde bir çok özelliği kullanabilirsiniz. Tüm temalar responsive özelliğine sahip ve mobil kullanıcı dostu. WordPress sistemi ile hazırlanan e-ticaret siteleri hızlı, güvenli ve sürekli günceldir. Bu temalar çoğu kişi tarafından beğenilmiş ve hali hazırla kullanılmaktadır. Sizler için en popüler temaları bu yazımızda paylaştık. Daha fazla ücretsiz wordpress temaları için diğer yazımızı inceleyin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap