İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Vodafone Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır?

Vodafone Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır?

Vodafone Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır?

Vodafone Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır?

Vodafone her geçen gün daha fazla kampanya yapmaya başladı. Vodafone, bu seferde spotify ile işbirliği yaparak, 3 ay bedava spotify premium özelliği vermeye başladı. Diğer kampanyaları gibi bu kampanyada muhteşem. Özellikle her yerde müzik dinlemeyi seven kişilerin çok işine yarayacaktır. Eğer sizde Müzik dinlemeyi çok seviyor ve 3 ay bedava spotify kullanmak istiyorsanız bu yazımız size rehber olacaktır. Yazımızın devamını okumayı unutmayın. 🙂

Vodafone kampanyası olduğu için ilk önce Vodafone kullanıcısı olmamız gerekiyor.

Eğer daha öncesinde bu spotify kampanyasından yararlandıysanız tekrar yararlanamazsınız. Fakat dostunuzun, eşinizin vs. vodafone hattı varsa tekrar 3 ay bedava spotify premium sahibi olabilirsiniz, hemde hiç bir ücret yok. 🙂

İlk olarak telefonumuzu açıyoruz ve SMS alanına giriş yaptıktan sonra;
SPOTIFY yazıp 5800 numarasına SMS (Kısa mesaj) yolluyoruz.

Ardından biraz bekliyoruz ve gelen SMS’de ki bağlantıya tıklıyoruz. En son adım olarak eğer spotify üyesi değilseniz, spotify uygulamasına üye olun. Hızlı bağlanmak için Facebook uygulamasını da kullanabilirsiniz. Üye olduğunuz veya üye girişi yaptığınız hesabınıza 3 Ay Bedava Spotify premium üyeliği hediye edilecektir.

3 Ay bedava spotify premium kullandıktan sonra eğer iptal etmezseniz, 13 TL gibi bir yenileme ücreti ödersiniz. 3 Ay sonunda mutlaka yenilemeyi iptal etmeyi unutmayınız.

Spotify Premium sayesinde, dünya üzerinde ki tüm müzikleri dinleyebilirsiniz ve siz müzik dinlerken asla REKLAM gösterilmez veya araya reklam girmez, her zaman müzikleri atlayabilir veya değiştirebilme özelliklerine sahip olursunuz.

Vodafone Spotify premium sahibi olmak bu kadar basit, 3 ay sonunda iptal edip yeni bir vodafone hattı ile tekrar 3 ay bedava spotify premium hesabı elde edebilirsiniz. Özellikle öğrenciler için muhteşem bir kampanya olmuş. Ayrıca 3 ay boyunca spotify veya vodafone sizden ücret istemez ve ücret tahsil etmez. Eğer sizde Vodafone Spotify Premium nasıl alınır? merak ediyorsanız bu yazımız size rehber olmuştur. Daha fazla vodafone kampanyası ve nasıl yapılır rehberleri için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır?

Bu vodafone kampanyası sayesinde aylık spotify premium ücreti olan 13 TL’yi 3 ay boyunca ödemeyeceksiniz. Kampanya taahhütü olmadığı için istediğiniz her an bu kampanyadan ayrılabilirsiniz. Ayrıca BURADAN Vodafone spotify kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap