İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bedava Mobil İnternet
  3. Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone kullanan kullanıcılar için nasıl tamamen ücretsiz internet yapılacağını yazımızda paylaştık detaylar yazımızda!

Vodafone müşterileri için son yıllarda oldukça bonkör davranıyor, hem konuşmak için dakikalar, sms atmayı sevenler için ücretsiz sms paketleri ve en önemlisi bedava internet vererek müşterilerini kendine bağlamasını oldukça iyi biliyor. Bu yazımızda Vodafone kullanan kişiler için nasıl haftalık veya günlük internet paketlerini sahip olacaklarını anlatacağız. Öncelik ile akıllı telefonlarınızdan Vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmekte ve giriş yaptığınızda her pazartesi çarkı çevirmeniz gerekmektedir. Çark döndüğünde üstünde her yöne dakika, Sms ve internet paketleri bulunmaktadır bu internet paketleri saatlik, günlük ve haftalık olmak üzeri üç çeşittir. Eğer şanslı bir müşteri iseniz hem yüksek GB ve haftalık bir internet paketine sahip olabilirsiniz, zaten istediğimiz şeyde bu. Vodafone yanımda uygulamasına her pazartesi girdiğinizde yeni bir çark çevirme fırsatı vermektedir.

Vodafone içinde bulunduğumuz senede çok güzel bir uygulamaya adım atarak bu uygulamada ise şu; eğer evinizde veya içerisinde bulunduğunuz bölgede 4.5G çekmiyor ise bildirdiğiniz taktirde sizlere bir gün geçerli 4.5 GB internet bedava koşulsuz olarak vermektedir. Gerçekten güzel ve insanları hareket ettiren bir işlem olmuş.

Yorum Yap

Yorum Yap