İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Ucuz Airpods Alınır mı? [İnstagram içerir]

Ucuz Airpods Alınır mı? [İnstagram içerir]

Ucuz Airpods Alınır mı? [İnstagram içerir]

Ucuz Airpods Alınır mı?

İntagram ve çeşitli internet sitelerinde oldukça ucuz fiyatlara satılan Airpods alınır mı? Alınmaz ise sebebi nedir yazımızda!

Öncelik ile orijinal Airpods çok pahalı gelebilir, diğer insanlardan farklı olmak isteyebilirsiniz bu sizin en doğal hakkınız fakat bu ucuz ve markasının ne olduğu bilinmeyen Çin’in en karanlık köşelerinde üretimi yapılan bu çakma veya replika ürünler hem sağlığımızı hemde cebimize zarar veriyor. Alan kullanıcılar olduğu gibi belkide aldınız ve mağdursunuz bu yazıyı okuyor iseniz biraz anlatacaklarımız sizin o replika veya çakma markası belli olmayan Airpods dan uzaklaşmanızı sağlayacaktır eğer tiksinme olmaz ise maalesef sizde bir sorun vardır. Kazık yediğinizin farkında değilsinizdir veya farkında olmak istemiyor olma ihtimaliniz var.

İnstgaram ve çeşitli sitelerde satışı yapılan ürünler kesinlik ile orijinal değildir, orijinal olması için sizlerin gerçek fiyatından yüksek veya biraz indirimli almanız gerekmektedir, ayrıca Apple faturalı ve garantisi altında olmalı, bandrollü ürün olmalıdır ve şuan ki yakın dönemde çıkan tüm akıllı cihazlara sorunsuz bağlanmalı ayrıca verdiği ses ile sizi tatmin etmelidir. Sayfalarda ve siteler de 79.99 tl veya 80 tl gibi fiyatlara Airpods bulmak mümkün. Hatta gittigidiyor,N11, hepsiburada ve diğer büyük internet alışveriş sitelerinde 50 tl gibi fiyatlardan bile Airpods adı altında ürünler satılıyor fakat bu siteler Apple ismine izin vermedikleri için direk olarak Çin den ithal edilen ürünler kategorilerinde zaten satıcılar soru sorduğunuz da size gerçek bilgileri verecektir. Bizim bu sitelere bir şikayetimiz yok satıcı neyin ne olduğunu yazmış ve kandırma kesinlik ile yok zaten orijinal olduklarını ifade dahi etmiyorlar.

 

Çakma veya replika Airpods ilk başta kesinlik ile kulaklarınıza tam bir eziyet olacağı gibi etrafınızda ki insanları da rahatsız edebilirsiniz. İçerisinde bulunan bataryalarda her hangi bir sertifika olmadığını tahmin ediyoruz ve bu neden demek daima yanınızda bir bomba taşıyorsunuzEğer bir arıza olur ise muhatap olacak bir kimse bulmakta zorlanacaksınız ve mağdur olacaksınız. Peki neden Airpods ucuz satılıyor aslında Çin fiyatlarına baktığımızda yaklaşık 10 Dolar gibi fiyatlardan satılmakta eğer zamanınız var ise şuan ki kurdan 55 tl ye almak mümkün, memnun olmaz iseniz bazı satıcılar paranızı gere dahi yatırabiliyor. Hali ile satıcılar kar etmek istiyor ama bunu sanki ürünler orijinalmiş gibi gösterilmesi yanlış ve sanırım da yasal bir işlem değil. Bizim size tercihimiz uygun fiyatlarda gittigidiyor,N11, hepsiburada ve diğer büyük internet alışveriş sitelerinde bluetooth kulaklık almak mümkün ve alacağınız ürünü Google ile arama yaptığınızda bir çok inceleme ve olumlu, olumsuz yorumları okuyarak faturalı ve garantili ürün almanız mümkün.

Yorum Yap

Yorum Yap