1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Ücretsiz Fake / Sahte Numara Nasıl Alınır?

Ücretsiz Fake / Sahte Numara Nasıl Alınır?

Ücretsiz Fake / Sahte Numara Nasıl Alınır?

Ücretsiz Sahte Numara Nasıl Alınır?

Sizde ücretsiz sahte numara almak istiyorsanız bu makalemizde sizler için ücretsiz sahte numara nasıl alınır? başlığı altında çok değerli bilgileri verdik. Sahte numara ile whatsapp kullanabilir veya SMS atabilirsiniz. Makalemizin devamında ücretsiz sahte numara alma yöntemini anlatmış olacağız.

Güncellendi: 01.08.2018

Ücretsiz Fake Numara

Ücretsiz fake numara sahibi olmak istiyorsanız bu siteyi ve uygulamayı kullanmalısınız. Bu uygulama üzerinden 3 kez ücretsiz fake numara alabilir ve kullanabilirsiniz. Numara almak için siteye kayıt olun ve tüm üyelik işlemlerinizi tamamlayın. Üye olduktan sonra giriş yapın ve “Free number” butonuna tıklayın, bu sayede ücretsiz fake numaranızı hemen alabilir ve whatsapp, instagram, facebook gibi tüm sosyal medya ağları üzerinde kullanabilirsiniz.

İlk olarak TEXTNOW Sitesine giriş yapıyoruz.
BURAYA TIKLAYARAK GİDEBİLİRSİNİZ.

Ücretsiz Sahte Numara

Siteye giriş yaptık, sahte numara almak için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Sign Up Free butonuna tıklıyoruz. Üyeliğinizi facebook üzerinden yapmamanızı öneriyoruz.

Ücretsiz Sahte Numara

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşımıza açılan sayfadan Textnow sitesine ücretsiz kayıt oluyoruz. Kayıt olduktan sonra mail adresimize gelen aktivasyon mailine tıklıyoruz ve Textnow üyeliğimizi onaylıyoruz.

Ücretsiz Sahte Numara

Ücretsiz Sahte Numara artık kullanabiliriz. Bu sahte numara ile whatsapp kullanabilir, Google mail onaylayabilir veya diğer hesap onaylama işlemlerinizi bu sahte numara ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Textnow tamamen ücretsiz bir sistem olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sistem üzerinden aldığınız ücretsiz sahte numara ile mobil cihazınızda aktif olarak kullanabilirsiniz. Android uygulaması sayesinde sistem üzerinden aldığınız sahte numara‘yı kullanabilirsiniz.

 Ücretsiz Fake Numara

Artık bu ücretsiz numara servisinden yararlanmış oldunuz. Bu ücretsiz sahte numara alma yöntemi ile istediğiniz şekilde MESAJ ve onaylama işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Bu yazımızın sonuna geldik. Bu makalemizde sizlere Ücretsiz Sahte Numara Nasıl Alınır? anlatmış olduk. Yararlı bulduysanız mutlaka sayfamızın aşağısında bulunan yorum alanından bize bildirim gönderebilirsiniz.

Fake Numara ile Whatsapp Nasıl Kullanılır ?

Ücretsiz fake numara ile whatsapp kullanmak istiyorsanız öncelikle telefonunuza ikinci uygulama olarak whatsapp’ı yüklemeniz gerekiyor. İkinci uygulama nedir derseniz; eğer telefonunuzda varsayılan olarak yüklü olan çift uygulama özelliği varsa bu özellik üzerinden telefonunuzda ikinci whatsapp’ı yükleyebilir ve bu yazımızda size anlattığımız ücretsiz fake numara alma yöntemi ile whatsapp’ı hemen kullanabilirsiniz.

Eğer telefonunuzda çift uygulama özelliği yoksa, cihazınızın uygulama marketine girip ” Parallel Space” isimli uygulamayı yükleyip, ikinci whatsapp uygulamasını bu ücretsiz fake numara ile kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap