İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Ücretsiz PC Oyunları

Ücretsiz PC Oyunları

Ücretsiz PC Oyunları

Ücretsiz Bilgisayar oyunları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Habule sayesinde muhteşem ücretsiz bilgisayar oyunları bulabilirsiniz. Oyun delisiyseniz ve oyun oynamayı çok seviyorsanız bu platformda bulunan oyunları inceleyebilir ve hoşunuza giden, seveceğiniz türden oyun indir‘ebilirsiniz. Strateji oyunlarından tutun, simülatör oyunlarına kadar her türden oyunu bu siteden edinebilirsiniz. Üstelik bu site tamamen ücretsiz. Sitede bulunan oyunlar sayesinde boş zamanlarınızı değerlendirebilir veya zaman geçirebilirsiniz. Kaliteli ve tamamı ücretsiz PC oyunlarıdır. İstediğiniz oyunu oynamakta özgürsünüz. 🙂

Her yaştan insana hitap eden bu site ile oyun veya değerli yazılımları da bulabilirsiniz. Sitenin bir diğer güzel tarafı ise; İnternette izlediğiniz filmlerin, bilgisayarınıza yüklemenizi de sağlayan Film İndirme Programı olması. Bu yazılım tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş. Dilerseniz bu yazılım ile istediğiniz filmleri bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz, sizden ücret talep edilmiyor ve  yazılımın kullanımı oldukça basit şekilde hazırlanmış.

Sitede yeni ve eski yapım olmak üzere bir çok oyun bulunuyor. Eski günlerinizi hatırlamak, nostalji yapmak istiyorsanız bu siteden bir çok ücretsiz oyunu bilgisayarınıza yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi tamamen ücretsiz platform.  Oyun indir sitesi olarak bilinen ve yüzlerce oyunu, arşivinde paylaşmış olan bu siteyi çok seveceksiniz, herkese bu siteyi öneriyoruz.

Ayrıca sitede bulunan yazılımlar kategorisinden işinizi kolaylaştıracak yazılımları da bulabilirsiniz. Çoğu yazılım, Türkçe olarak paylaşılmış ve tamamı ücretsiz. Sitede Android, IOS ve Windows tabanlı mobil cihazlar için hazırlanmış yüzlerce yazılımı veya programı da bulabiliyorsunuz. Eminiz ki hepsi işinize yarayacak ve kullanacaksınız. En güncel yazılımları Habule sayesinde bulabilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz, risk teşkil etmez ve kullanımı ücretsizdir. Site kategorileri sayesinde paylaşılmış olan diğer içeriklere de göz atabilir hoşunuza giden paylaşımları dolaşarak, cihazınıza istediğinizi yükleyebilirsiniz. Sürücü Driver’lardan ve Müziklerden tutun,  Ekran koruyucularına kadar bir çok paylaşımı bu siteden bulabiliyorsunuz.  Kullanması gayet basit ve etkili bir platform, aradığınız her şeyi bu sitede bulabiliyorsunuz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap