İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bedava Mobil İnternet
  3. Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom kullanan kullanıcılar için nasıl tamamen ücretsiz internet yapılacağını yazımızda paylaştık detaylar yazımızda!

Türk Telekom müşterisi iseniz bizce çok şanslısınız çünkü her hafta çok yüksek ihtimal ile bedava internet kullanma imkanınız olacak ve, bu bedava interneti yüksek hızda 4.5G teknolojisi ile kullanma tercihiniz var, Türk Telekomu diğer operatörlerden ayıran en büyük özelliği paketlerinin yüksek miktarda internet, her yöne dakika ve sms bulundurması ve bu paketlerin oldukça uygun fiyatlardan satılması. Şahsen kendim Türk Telekom kullanıyorum ve geçmeden önce acaba çeker mi, çekmez ise mağdur olur muyum gibi şüphelerim vardı fakat şu ana kadar çekmeyen yer sadece bir veya iki tane anca görmüşümdür. Her hafta güncellenen ve herkesin farklı günlerde bedava dakika, sms ve internet kazanması için mobil marketlerden Türk Telekom online işlemleri indirmesi gerekiyor ve indirdikten sonra sil süpür kampanyası ile direk olarak her hafta tamamen ücretsiz internet paketine sahip olabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür de kazanılan dakikalar, smsler ve internet paketleri günlük veya haftalık olmaktadır.

 

Türk Telekom sil süpür uygulaması uzun süreler devam edecek gibi gözüküyor, bazen hafta dolmadan bile tekrar kampanya tekrarlana biliyor ve direk olarak bir daha internet paketi çıkar ise olukça yüksek GB larda internet paketi sahip olmuş oluyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap