İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Açılır ?

Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Açılır ?

Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Açılır ?

Spotify öğrenci olarak kullanmak istiyor iseniz yazımız da detayları öğrenebilirsiniz.

Spotify bilindiği üzere dünyanın en büyük online müzik mağazası olarak adlandırmak mümkün, Spotify üzerinde bir çok üyelik platformu var bunlar; aile içi, öğrenci, normal kullanıcı ve yeni kullanıcı. Spotify bu kullanıcıları göz önüne alarak hepsine uygun fiyatlarda aylık veya yıllık olarak satış yapmakta ve aile bireyleri ile birlikte veya tek olarak kaliteli ve kesintisiz yeni çıkan tüm müzikleri anında dinlemenize olanak sunuyor. Bu yazımızda nasıl Spotify öğrenci olarak kullanacağınızı göstereceğiz. Öncelik ile belirtmek isterim Spotify öğrenci olduğunuza dair bir adet belge istemekte bu belgeyi gönderdiğinizde eğer Spotify sizin öğrenci olduğunuzu doğrular ise sizlere sadece 7 (yedi) Türk lirası gibi düşük bir miktarda aylık olarak hesap vermekte. Gelin Spotify öğrenci nasıl yapıldığına bakalım.

Öncelik ile bir adet Spotify hesabınıza ihtiyacınız var eğer daha önceden yok ise sadece 0.99 Türk lirası ödeyerek tam 3 ay boyunca Spotify kullanabilirsiniz. Fakat sizler bu kampanyadan faydalandı iseniz ve artık hesabınızdan aylık kullanım için fiyat istiyor ise vede sizler öğrenci iseniz kolaylık ile aylık 7 Türk lirası ile Spotify kullanmaya devam edebilirsiniz. Spotify üzerinden ödeme seçeneklerine geldiğinizde sizler için hangi ödeme yöntemini yapmak istiyorsunuz diye soracaktır, oradan öğrenci hesabını seçer iseniz sizleri, öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız için bir belge yüklemenizi isteyecek ve belgeyi yükledikten sonra ödeme yapmanız için kredi kartı veya banka kartı sayfasına geçeceksiniz, ardından ödemeyi yaptığınızda direk olarak Spotify kullanmaya maalesef kullanamayacaksınız, bunun sebebi ise öğrenci olup olmadığınızı Spotify denetlemesi gerekmekte. Sizler eğer belgede her hangi bir işlem değiştirme yapmadı iseniz kesin olarak sizlere Spotify öğrenci hesabı verecektir. Ben kendim üniversite öğrenci olduğum için Spotify başvurduğumda gün içinde geri döndüler (mail yolu ile) ve 1 sene boyunca ayda  sadece 7 Türk lirası ödeyerek Spotify kullanıyorum.

Tabi sizlerin aklında su soru olabilir, benim öğrencilik hayatım 1 sene sonrada devam edecek diyeceksiniz. Spotify bunu da düşünmüş ve eğer öğrenciliğiniz devam ediyor ise Spotify öğrenci hesabı bitmeden tekrar benim öğrenciliğim devam ediyor diye bildirdiğinizde sizler için 1 sene daha Spotify hesabınıza öğrenci hesabı güncelleme yapılacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap