İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Rules Of Survival En iyi Loot Yerleri

Rules Of Survival En iyi Loot Yerleri

Rules Of Survival En iyi Loot Yerleri

Rules Of Survival En iyi Loot Yerleri

Pubg benzerliği ile dikkat çeken Rules Of Survival’da en iyi loot olan yerleri detaylı bir şekilde sizler için paylaştık. Detaylar yazımızda!!

Mobil platformlarda bir çoğumuzun artık reklamlarını görmekten bıktığı ve binlerce kez küfür ettiği Rules Of Survival geçtiğimiz yıl bilgisayarda çıkarak binlerce oyuncuyu kendisine çekmeyi başardı. Bu yazımızda oyunda bulunan haritalar üzerinden detaylı bir loot rehberi yapacağız gelin rehberimize geçelim. Öncelik ile bu haritaların isimleri ghillie ve fearless. Ghillie oyunu ilk indirdiğinizde direk olarak oynamaya başlayacağız haritadır, fearless ise istenir ise indirip oynaya bilirsiniz fearless, Ghillienin iki katı büyüklüğe sahiptir.

 

Ghillie haritası

Chemical Depot: Loot güzeldir fakat oyun başladığı an hızlı bir şekilde oradan loot yaparak uzaklaşmanız veya güzel loot yapıp savunmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bir çok oyuncunun ikinci loot yeri burasıdır.

Masout Factory: Genelde takım halinde oyunlarda bu bölgeye çok inilir fakat loot o kadar fazla değildir ve istenilen bulunama bilir tabi şansınız yanınızda değil ise.

Research Edifice: İlk oyanayanların en çok merak ettikleri yer büyük bir piramit bulunur ve acaba içinde ne var diye düşünülür. Piramitin içi loot olarak hiç iyi değildir fakat yanındaki hangarlarda güzel silahlar çıkar.

Bitter Lake: Bura da bir çok ev bulunmaktadır lootu çok iyidir, ancak herkes buraya inmek ister ve sonunda her yer ölü lootu dolacaktır. Bitter Lake küçük bir kasaba gibi de düşünülebilir.

Wheat Town: İsmini büyük ve kalın yazınca lootu güzel sanabilirsiniz fakat berbat bir lootu vardır kesinlik ile pişman olacağınız yerdir Wheat Town.

Safe Store: Loot güzel fakat düşmanı da fazla olan bir bölgedir eğer aksiyon arıyor iseniz kesinlik ile yolunuzu Safe storeden geçirin.

Observatory: Lootu çok güzel ve çok büyük bir alandır eğer ölmeden orada durabilir iseniz muhtemelen oyunda iyi bir derece ile bitirebilirsiniz. Bir kaç tane 2 katlı binadan oluşur ve binanın nerede ise tüm odaları doludur.

Squirrel Depot: Haritanın en ucu ve lootu en iyi olan yerlerden birisi ama en zor yerlerden de birisi pek fazla pusu kuracak yerleri yok eğer burada loot yapıyor seniz işinizi hızlı halledin ve oradan hemen yok olun.

Defanse Fort: Belki içinden yüzlerce kez geçmişimdir fakat ismini bu rehberi yazar iken ilk defa gördüm loot hakkında pek fikrim yok fakat normal olma ihtimali yüksek.

Training Base: Takım halinde oynadığımızda hep kavgası olan yerdir, lootu güzeldir fakat düşmanı eksik olmaz işinizi hemen halledip oradan uzaklaşmanız gerekmektedir.

Thermal Power: Benim en sevdiğim ve Ghillie oynarken gidemeden duramadığım tek bölgedir tabi giderken ölmez isem. Loot da önceki cümleden anlaşılacağı gibi  güzeldir ve genelde üst seviye donanımlar çıkar. Arka girişte bir adet de araç bulunur ve yakındaki evleri ile kesinlik ile güzel bir loot ile Thermal Powerdan çıkarsınız.

Wind Cliff: Ufak bir bölgedir loot pek iyi değildir genelde en son gidilen yer veya alan oraya daraldığında saklanılan yerdir.

Rust Bay: İsminin büyük yazıldığına bakmayın eğer ölmeden oraya gidip loot yapar iseniz çok şanslısınız demektir, fakat lootu o kadar iyi değildir. Pisman olabilirsiniz veya sizi şaşırtabilir.

Echo Valley: Lootu çok güzeldir ama düşman eksik olmaz eğer ilk giden siz iseniz kesinlik ile çatışmanın arasında kalırsınız.

Logging Camps: Pek gidilmez yine yol üzerinde olduğu için bi 2 dk uğranır ardından istenilen alınır ve devam edilir lootu normaldir.

 

Fearless Haritası (kırmızı bölgeler mayınlı bölgedir)

Ruins: Burada bir piramit bulunur ve bu zamana kadar oynadığım tüm oyunlarda orada kesinlik ile birisi oluyordu, kimse yoksa bile kendim gittiğim için hiç boş kalmayan bir bölge fakat lootu o kadar güzel değil. Ayrıca mayınlı bölgedir.

Fox Plain: Tarla benzeri bir bölgedir eğer araba ile girerseniz çıkmanız zor olacaktır. lootu iyi değildir, gitmeye değmez.

Gold mine: Altın madeni keşke ismi kadar iyi ve güzel bir lootu olsa çukur bölgedir eğer en dibine inerseniz yukarıdan birisi sizi kolaylık ile görür ve sizin haberiniz bile olmadan ölürsünüz.

Steel Factory: Fabrikalarda genelde iyi loot çıkar ama ben burada pek fazla yüksek seviyeli loot bulamadım.

Sterless Depot: Depo olan bir bölgedir, konteynerlere düşen loot buraya da düşer, eğer konteyner lootu güzel ise burası mükemmeldir.

Power Station: Çok büyük bir alandır, doğal oaarak lootu güzeldir ama lootlamak çok zaman alacağından alan gelene kadar veya alan içinde hemen hızlı davranıp loot yapmak gerekir.

Traffic Hub: Keşke lootu ismi kadar iyi olsa, Yanındaki evlerde güzel loot çıkar ama merkezinde nerede ise hiç bir şey yoktur.

Now Echo Valley: Çok fazla ev veya yapı bulunmadığı için lootu güzel değildir.

Towa Squrrel: Tek katlı ev ve iki katlı evlerden oluşur, evlerde çıkan loot buralarda da çıkar.

Jasmine Bgrg: Lootu güzeldir fakat çok dağınıktır. Çok gezmeniz gerekir.

Sewage Plant: Güzel loot çıkar fakat haritanın ortası olduğu için herkes kesinlik ile buraya bir uğrar. Uğramasa bile yanından kesin geçer.

Green fort: Adadır lootu çok iyi denilecek kadar az çok kötü denilecek kadar fazladır.

City of Gold: İsminde altın geçmesine kanmayın lootu güzel değildir boşuna gitmeyin eğer yolunuz düşer ise 2dk uğrayın sonra başka bir mekana gidin.

Sirius Port: Bir çok konteyner vardır eğer oyunda konteynerlere iyi loot geldi ise burada kesinlik ile güzel bir loot vardır.

Town Bire: Bataklık eğer güzel bir loot yapma imkanınız olmadı ise güzel bir yerdir fakat oyun başladığında hemen gidilmesi gerekir.

Hero Bidge: Planörler bulunur loot olarak sadece mermi ve güçsüz silahlar vardır.

Fortune Island: Adadır eğer tek veye takım ile gider iseniz oldukça fazla loot ile çıkarsınız.

Mount Gill: Dağlık bir arazidir ve genelde lootu mermi ve el bombaları dır.

Oil Well: Petrol kuyusu lootu normaldir fakat silah bulmak biraz zor olabilir, genelde araç çıkar.

Peace Tridge: Loot bulunmaz

Arena 42: Lootu muhteşemdir ve yanında bulunan dağda planörler bulunur direk olarak uçarak haritada gezebilirsiniz.

March: Normal eveler den oluşur eveler de çıkan lootlar burada çıkmaktadır.

Timber Will: Silah bulmak kolay fakat mermi az çıkan kısımdır. Solo oyunlarda inilebilir fakat takım oyunlarında tercih edilmez.

Croscont Bay: Haritanın sağ üst kısmıdır çok iyi lootu yoktur fakat saklanacak yer çok fazladır.

Hangar: İsminden de anlaşılacağı gibi hangarlardan oluşur ve lootu tek bir yerde değil etrafa çok fazla dağılmış şekildedir. Lootu güzeldir fakat lootlamak uzun sürer.

Oil Factory: Yağ fabrikası düşmanı eksik olmayan bir yerdir çok büyük bir bölgedir, genelde düşmanı bile fark etmeden iki farklı takım loot yapıp oradan uzaklaşır

Shark Gulf: Körfezde pek fazla iyi loot bulunmaz fakat deniz araçları sayesinde denize açıla bilme imkanınız vardır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap