İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Portekiz-Macaristan şifresiz veren kanallar

Portekiz-Macaristan şifresiz veren kanallar

Portekiz-Macaristan şifresiz veren kanallar

Portekiz-Macaristan şifresiz veren kanallar

Portekiz-Macaristan şifresiz veren kanallar neler?İşte detaylar haberimizde!

Portekiz-Macaristan maçı bugün (25.03.2017) Türkiye saatine göre 22.45 de başlayacak ve futbol severler bu güzel maçı izlemek için kanallar araştırmaya başlayacak siz zamet etmeyin biz araştıralım.Bildiğimiz üzere Portekiz en son kupayı almıştı ve son şampiyonun bu gün maçı var Dünya kupası B grubunun maçları bu akşam oynacak.Şifresiz veren kanllara gelicek olursak.

Dünya Kupası – Avrupa Elemeleri
Estadio da Luz
Szymon Marciniak

Türkiye den Türkçe spiker ile TV8 in ikinci kanalı olan TV8.5 dan canlı (sd yayın olarak) yayınlanacak mücadele 22.45 de başlayacak.

TV8.5 Frekans bilgileri:

Uydu : Türksat 4A

Frekans : 12346

Symbol Oranı : 9600

FEC : 3/4

Polarizasyon : Horizontal (Yatay)

Diğer yabancı kanallar ise şöyle (sadece isimleri)

6`Eren (den) / HD Abu Dhabi Sports 5 HD Cosmote Sport 3 HD Diema Sport / HD Digi Sport 1 (rom) / HD EuroSport 2 Sweden HD EuroSport Norge HD Foot HD Futbol 2 (ukraine) / HD Irib Varzesh ITV 4 / HD M4 Sport / HD MATCH! TV / HD Multifútbol 1 Polsat Sport / HD RTL Nitro (deutsch) / HD RTP 1 / HD Setanta Sports Eurasia / HD Setanta Sports Georgia / HD Sky Calcio 3 / HD Slovenia TV2 / HD Sport 1 (czech/svk) / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV África 1 / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SuperSport 4 HD (alb) , Idman TV

 

Yorum Yap

Yorum Yap