İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Özelden Arayan Numara Nasıl Bulunur ?

Özelden Arayan Numara Nasıl Bulunur ?

Özelden Arayan Numara Nasıl Bulunur ?

Bu yazımızda özelden arayan numarayı bulmayı sizler ile paylaşacağız. Özelden / Gizliden aranıyorsanız veya rahatsız ediliyorsanız bu yazımızda paylaştığımız özelden arayanı bulma yöntemi ile sizi arayan numarayı bulabilir ve kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Operatörler maalesef gizliden arayan numarayı vermemektedir. Gizli numaradan arayan kişiyi bulmak için savcılığa dilekçe vermek gerekiyor, geçmiş zamanda operatörlerin web sitesinde ki arama kaydı geçmişinde özelden arayan numaralar gösteriliyordu fakat operatörlerin bu hizmeti kaldırıldı. Gizliden arayan numara bulmak için farklı yöntemler keşfedildi. Yazımızın devamında gizliden arayan numarayı bulma yöntemlerinin tümünü sizlerle paylaşacağız.

Gizli Numara Bulma

Gizli numaradan daha doğrusu bilinmeyen / özel numaradan aranıyorsanız, taciz ve tehtid ediliyorsanız bu yöntemler ile sizi özel numaradan arayanı kesinlikle bulabilirsiniz. Gizli numara ile tehtid ediliyorsanız mutlaka savcılığa gidip işlemleri başlatmanızı öneririz, en doğru yol bu olacaktır. Faturanızda veya arama geçmişinde gizli numaralar gösterilmemektedir, savcı kararı doğrultusunda operatörden gizliden arayan kişinin bilgileri istenir. Fakat gizli numara bulma yöntemleri de bulunmaktadır. Yazımızın devamından gizli numara bulma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Gizli Numara Bulma
Gizli Numara Bulma

Gizliden arayan numara nasıl bulunur ?

Gizliden arayan numarayı bulmak için ilk olarak 0850 ile başlayan genellikle şirketler tarafından kullanılan numaraya ihtiyacınız olacaktır. Bu numaralar ücretli ve ücretsizdir ve fiziksel olarak çalışmaz, sanal olarak çalışır ve telefonunuza sim kartı takmanıza gerek yoktur. Gizliden arayan numarayı bulmak için ilk olarak ücretsiz 0850 numara temin edin ve kişisel numaranızı 0850 sanal hattına yönlendirin. Asıl numaranız, gizliden arayan kişi tarafından çağrı yapılırsa otomatik olarak çağrı 0850 hattınıza yönlendirilecek ve 0850 numaranızı temin ettiğiniz site üzerinde ki arama kaydı geçmişi üzerinde gizliden arayan numara gözükecek ve doğal olarak gizliden arayan numarayı bulmuş olacaksınız.

Not: Gizliden arayan numarayı bulmak için para isteyen kişilere veya sitelere inanmayınız. Şuanlık gizliden arayan numarayı bulma yöntemi sadece budur. Sadece bu yöntem ile bulunabilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap