İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. ÖSYM YGS neden açıklanmadı?

ÖSYM YGS neden açıklanmadı?

ÖSYM YGS neden açıklanmadı?

ÖSYM YGS neden hala sonuçları açıklamadı işte detaylar haberimizde!

ÖSYM YGS nin 28.03.2017 Salı günü resmi sitesinden açıklanacağını bildirmişti.Fakat herkes saat 12.00 veya 13.00 gibi açıklama beklenirken hala bir sonuçların açıklanması söz konusu değil ve resmi bir açıklama hala gelmedi.Öğrenciler 28.03.2017 tarihinde denilince herkesin aklı sitede ve bir açıklama olmadığından öğrencilerin neredeyse hepsi bilgisayar başında ÖSYM nin resmi sitesinden sürekli bakılıyor ama sabahtan beri hiç bir şekilde güncelleme veya bir açıklama yapılmadı.

Bazı söylentilere göre ÖSYM gelenek olmuş saat 12.00 veya 13.00 gibi değilde saat 17.00 gibi açıklanacağı ve geleneği bozacağı bekleniyor saten gelenek saat 12.00 yi geçtiği için bozulmuş oldu.

Öğrenciler şikayetçi dediklerine göre:Biz sınava 1 dk bile geç kalsak alınmıyoruz ama ÖSYM sonuçları hala açıklamayarak herkes i bir meraklandırıyor ve heyecanlandırıyor.

Sistemden açıklansa bile her sene olduğu gibi bu senede büyük ihtimal ile sistem aşırı doluluktan bir müddet kitlenecek ve yavaş çalışmaya başlayacaktır.Öğrencilere sabırsızlığı bırakıp sakin bir şeklide beklemelerini öneririz sonunda elbet açıklanacaktır veya resmi bir açıklama gelecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ben geçtim.Çok sağolun