İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa
 2. Bilgi Deposu
 3. Netflix Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır 2019
Trendlerdeki Yazı

Netflix Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır 2019

Netflix Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır 2019

Netflix, birçok filme ve diziye ev sahipliği yapan dünyanın en büyük film-dizi sistemlerinden biridir. Netflix sadece piyasadaki film–dizileri almakla kalmayıp ülke bazlı olarak kendine ait film ve diziler de yapmaktadır. Fakat bu platform kullanıcılarından aylık az miktarda ücretler kesmektedir.

Netflix sistemini ücretsiz kullanmak isteyen kullanıcılar, netflix ücretsiz hesap edinme yöntemlerini araştırmaya başlamıştır. Netflix kullanıcılarına ilk ay ücretsiz üyelik sağlamaktadır. Bu sebeple farklı mail adresleriyle defalarca ücretsiz kayıt yapmak mümkündür. Bu yazımızda nasıl ücretsiz hesap açılacağını adım adım sizlerle paylaşacağız. Netflix ücretsiz deneme sürümünde bile kredi veya banka karı ekleme işlemini kullanıcılarından talep ediyor. Banka veya kredi kartı eklense de bir ay içerisinde üyelik iptal edildiğinde kullanıcıdan ücret alınmaz.

 

Ücretsiz Netflix Hesabı

 • Netflix internet adresi olan netflix.com adresine gidilir.
 • Sayfada bulunan “bir ay ücretsiz katıl” seçeneğine tıklanarak ücretsiz hesap açmak için ilk adım atılır. Gelen sayfada ücretsiz deneme sürümü seçeneği işaretlenmelidir.
 • Ücretsiz netflix hesabı açmak üzere kayıt olma işlemini yaptığınızda web sitesi sizi plan seçebileceğiniz sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfadan kullanmak istediğiniz planı seçmeniz gerekir.
 • Plan seçimi yapıldıktan sonra “devam” butonuna tıklanır tıklama işleminden sonra e-posta ve şifre girebileceğiniz bir sayfa karşınıza çıkar.
 • Bu aşamada bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulup “üyeliğimi başlatın” seçeneğini tıklanmalıdır. Bu şekilde ücretsiz üyelik açma işlemi tamamlanmış olur.

Bu aşamaların hepsinin tamamlanması sonucunda netflix’te  ücretsiz hesap almış olur. Bu hesap 1 aylıktır. 1 ay içerisinde bu hesap iptal edilmezse bir sonraki fatura döneminde hesaba eklediğiniz banka veya kredi kartından ücret tahsil edilir. Fakat bir aylık süre boyunca hiç bir ücret kesilmez.

Hesabı İptal Etme

 • Netflix .com adresinde oturum açma işlemi yapılır.
 • Bu aşamadan sonra profil sayfasına geçilmelidir.
 • Açılır menüden hesap seçimi yapılır.
 • “üyelik ve faturalandırma” kısmında bulunan “üyelik iptal “ seçeneği seçilmelidir. Bu aşamadan sonra hesapta üyelik iptal başvurusu işleme alınacaktır.

Bu şekilde farklı mail adresleri ile üyelik açılıp tekrar iptal edilmesi durumunda sınırsız hesap elde edilebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap