İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Mobil Youtube Arka Planda Çalıştırma

Mobil Youtube Arka Planda Çalıştırma

Mobil Youtube Arka Planda Çalıştırma
1

Mobil Youtube Arka Planda Çalıştırma


Herkesin merak ettiği ve bir türlü bu konu hakkında güncelleme yapılmayan mobil youtube nasıl arka planda çalıştırılır. Detaylar yazımızda!!


Her kullanıcının istediği youtube üzerinden her hangi bir müzik açıp, ardından youtubeyi arka plana alıp müziğin çalmasını istiyor. Bu özellik mobil youtube de malesef yok! Bu işleme yapan bazı alternatif uygulamalar google play de bulunuyor ve kullanması oldukça basit. Bu yazımızda Floating Tube uygulaması ile nasıl mobil youtube arka planda nasıl çalışacağını göstereceğiz. Bu tür uygulamalar markette oldukça fazla biz içlerinden en iyilerinden biri olan ve ücretsiz olan Floating Tube programını seçtik. Floating Tube programı ile youtube üzerinden açtığınız videolar ana ekranınız da  ufak veya büyük bir şekilde videonun büyüklüğünü siz kendiniz ayarlaya biliyorsunuz.

Floating Tube google play indirme linki

 

Floating Tube kullanması oldukça basit. İlk önce telefonunuza Floating Tube uygulamasını kuruyorsunuz. Ardından uygulamaya giriş yaptığınızda direk olarak youtube açılacak ve istediğiniz videoya tıkladığınızda, video ayrı bir pencerede açılacak ve arka planda çalışmaya başlayacak. İster iseniz videonun boyutunu ekran boyutuna göre büyütüp veya küçülte bilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap