İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Jahrein ve Unlost’un Arasında Neler Yaşandı ?

Jahrein ve Unlost’un Arasında Neler Yaşandı ?

Jahrein ve Unlost’un Arasında Neler Yaşandı ?

Jahrein ve Unlost’un Arasında Neler Yaşandı ?


Bu paylaşım tamamen kendi düşüncelerimiz ve tahminlerimizden yola çıkılarak yazılmıştır ve paylaşılmıştır. Ortada kesinleşen bir durum yoktur. Gizlilik politikamız.


Twitch ve Youtube aleminin en büyük 2 yayıncısı olan Jahrein ve Unlost arasında gergin olaylar yaşandı. Biliyorsunuz ki Jahrein, bir kaç gün önce Canlı yayın hayatının bitebileceğini ve davalık olduğunu herkese canlı yayınında açıklamıştı. Jahrein ilk olarak tam bir açıklama getirmemişti. Tam olarak açıklamayı son yayınında yaptı ve bir çok kişi tarafından canlı yayını kaydedildi ve YouTube’a yüklendi.

Jahrein’in wolfteam isimli oyun için kötülemelerde ve çeşitli paylaşımlar yaptığı için dava edildiği ortaya çıktı. Son canlı yayında zaten tüm bunları izleyici kitlesine aktarmıştı.

Jahrein ve Unlost Kavga mı etti ?

Peki bu olayda Unlost’un ne alakası var diyeceksiniz: Unlost çok eskiden ” Netmarble” isimli firmada çalışmaktaydı. Jahrein’in yaptıkları, Unlost tarafından tespit edilip Netmarble şirketine bildirildiği düşünülüyor. Netmarble ile detaylı bilgileri Google’dan bulabilirsiniz.

8 Ağustos tarihinde Unlost yani Cantuğ Özsoy, kendi facebook grubunda bir gönderi paylaştı.

jahrein, unlost, unlost vs jahrein, jahrein vs unlost, Jahrein ve unlost arasında neler yaşandı, jahrein davalık mı oldu, jahrein bıraktı mı

Bizim düşüncemize göre bu iki büyük ve tanınmış yayıncı arasında daha büyük tatsızlıklar yaşandı. Fakat bunu şuan bilemiyoruz. Daha fazla bilgi topladığımız zaman yeni yazı paylaşıp sizleri bilgilendireceğiz.

 

9 Ağustos Güncellendi

Jahrein’in Wolfteam ile ilgili ‘türkiyenin en iyi oyunu wolfteam twicth kanalına Jahrein yazarsanız 6000 saniye ban yiyorsunuz’ diye bir tivit atıyor, unlost ise bu oyun firmasının danışmanı olduğu için oyunun zarar gördüğünü düşünerek Ferit ve Jahreinin bu tivitini firmaya gönderiyor, ve kendisine göre Jahrein’in kibar bir şekilde mail yoluyla uyarıldığını söylüyor, şirkete zarar geldiğini insanların ekmek yiyemediğini oyuncusunun azaldığını belirtiyor Unlost, Jahrein ise ben oyunu yeren,aşağılayan bir tivit atmadım bulsunlar kanalımı kapatayım benim o tivitimle ordaki amcalar,enişteler ekmeğinden mi olmuş, bana gelen mail böyle değil mahkemede göstericem senin kanalını kapatırız, bütün medya hesabın tiviç hayatın biter gibisine bir uyarı mailiydi ben Unlost gibi yalancı birisi değilim diyor. Bide bunu desteklemek için ben youtube,tiviç dünyasına Half Life dünya şampiyonuyum diye yalan söylerek girmedim, insanlara göz göre göre yalan söylemedim Unlost halen bununla ilgili çıkıp ben bi yalan söyledim şampiyon falan değilim diyemedi benim gözümde sadece iyi bi Half Lifeysen oyuncusu ama ne Dünya ne Türkiye şampiyonu yalan dolanla hayatını sürdürüyor diyor Jahrein. 

Olayın başlangıcı ise Jahrein yayınında troll bir şekilde Davalandık diye bir söylem gerçekleştiriyor sonra youtube üzerinde Jahrein ve Ferit’in tivitlerini Woltfteam ekibine gönderen kişinin Unlost olduğununbunun üzerine Unlost facebook sayfası üzerinden bir duyuru ile bu akşam her şeyi anlatacağım deyip yayın açıyor ve 4 yıldır yayıncıyım insanlar benimle uğraşıyor ben dağıttığım yaptığım her şey insanlara batıyo, biz o tivitleri şirkete insanlar zarar gördüğü için şirkette insanlar ekmek yiyor diyor Jahrein ise kendisi 2015’ten beri yayıncı nasıl 4 yıllık bir yayıncı olabiliyor ben o şirketteki kimsenin ekmeğine zarar getirecek bir söylemim olmadı her şey açacağım davada ortaya çıkacak, eğer zorlarlar ise dava öncesi her şeyi mailler dahil gösteririm diyor.
* Yukarıda ki bilgi, takipçilerimiz göndermiştir. Tarafımızca yazılmamıştır.

Jahrein’in tüm açıklamalarını aşağıda ki videolardan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=iyUzalJpx60

https://www.youtube.com/watch?v=vpjjNy0WwK8

Hata olduğunu düşünüyorsanız İletişim sayfamızdan lütfen bize bildirimde bulunun. Telif hakkı sahibiyseniz azkafein@gmail.com adresine mail atınız, ardından içerikler kaldırılacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Hiç bişey olmaz. Tamamen reklam amaçlı 🙂