İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

İntagramda takipçi sayınız az ise bu yazı sizin takipçi sayınızı artırmak için gerekli bilgileri verecektir.Detaylar yazımızda!!

Artık neredeyse herkesin bir adet sosyal medya hesabı var. Bu hesaplar facebook, twitter, İnstagram ola bilir. Sayamadığım daha bir çok sosyal medya siteleri veya uygulamaları bulunuyor. Bu yazıda sadece instagram üzerinden nasıl doğal yollardan hile yapmadan veya takipçi satın almadan nasıl takipçi kazana bileceğinizi ve beğenilerinizi nasıl çoğalta bileceğinizi anlatacağız.

İlk önce instagram da yeni iseniz ve takipçi sayınız doğal olarak çok az olacaktır. Beğeni sayıalrınız da ona göre az olacaktır. Eğer instagramda takipçi kazanmak istiyor iseniz. İlk önce hangi kitleye hitap etmeniz gerekmektedir onu belirlemelisiniz. Örnek verecek olur isek; eğer bir spor ile ilgili bir sayfa açacak iseniz veya kişisel profil taraftar gruplarına hitap eden bir sayfa olmalı ve gereksiz paylaşımlar kesinlik ile olmamalıdır. Bir başka kitle ise teknolojik konularda açacak iseniz veya ilgilenecek iseniz teknoloji haberleri ve teknolojik aletleri konu edine bilir ve teknoloji seven kitleye direk hitap ede bilirsiniz. Diğer bir kitle ise haber okuyan gündemi takip eden yani anlayacağınız okuyan kitle bu kitleyi kazana bilmek için yapmanız gereken güncel konulardan ve son dakika haberleri ile bu kitleden binlerce takipçi kazana bilirsiniz. Bir başka kitle eğlence odaklı, karikatür odaklı ve caps odaklı kitledir genelde komik şeyleri herkes beğenir ama instagram da o kadar bu tarz profiller o kadar fazla ki kullanıcılar gerçekten kaliteli işini düzgün ve rotasından çıkmayan bir kullanıcıyı veya sayfayı takip etmeyi düşünüyor aynı benim yaptığım gibi. Kısacası eğer kitleniz belli ise ve gerçekten o konular hakkında güzel içerikler çıkartır iseniz yakın zamanlarda instagram da çok fazla takipçi kazana bilirsiniz. Hiç bir zaman takipçi alma ve belirli yöntemler ile hesabınıza takipçi gönderme işlemi yapmanızı önermeyiz. Eğer yapar da bir şekilde yakalanır iseniz instagram profilinizi kapatacak ve bütün hayalleriniz o kapatılan profil ile birlikte silinecektir. Bol takipçili günler umuduyla.

Bilecik Eczane

Bilecik Nöbetçi Eczane

Bozüyük Eczane

Yorum Yap

Yorum Yap