İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. İnstagram Hikayeye Kaydırma Link Ekleme Yapımı

İnstagram Hikayeye Kaydırma Link Ekleme Yapımı

İnstagram Hikayeye Kaydırma Link Ekleme Yapımı

İnstagram açsısından en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan hikayeye kaydırmalı link ekleme nasıl yapılıyor yazımızda öğrenebilirsiniz.

İnstagram kullanıcılarının en çok merak ettikleri ve bir türlü yapamadıkları hikayeye kaydırmalı link ekleme olayını nasıl yapılacağını anlatacağız. Öncelik ile bir adet İnstagram işletme hesabına sahip olmanız gerekmekte eğer hesabınız İnstagram işletme hesabı değil ise kolaylık ile bir kaç adımda normal kullanıcı hesabınızı İnstagram işletme hesabına çevire bilirsiniz. Bunun için ayarlara giriyoruz ve ardından işletme hesabına geçme butonuna tıkladıktan sonra sizden eğer hesabınız gizlide ise gizli hesaptan çıkartmanızı ve açık hesaba geçmenizi isteyecek ve ardından hiç bir ücret talep etmeden İnstagram sizin hesabınızı işletme hesabına çevirecektir. Eğer işletme hesabınızdan çıkmak ister iseniz aynı yöntemleri ter yönden takip etmelisiniz. İnstagram işletme hesabına geçtikten sonra sizlerden artık sadece hesabınızda 10.000 yani 10k takipçi olması gerekmekte, bu bir kural olduğu için İnstagram sadece 10.000 veya daha yüksek takipçi sayısına ulaşan işetme hesaplarına hikayelerinde kaydırmalı link paylaşmalarına izin vermekte. 10k veya daha yüksek bir takipçi sayınız var ise hikaye ekler iken sağ üst köşede bulunan kısımdan kolaylık ile İnstagram işletme profilinizin hikaye bölümüne kaydırmalı link ataması yapabilirsiniz. Eğer en az 10 bin takipçiye sahip değil iseniz lütfen takipçi satın alarak takipçi sayınızı arttırma yapmayın, çünkü o aldığınız takipçiler zaman içinde ya İnstagram tarafından kapatılacak veya silineceğinden sizin verdiğiniz paralar boşa gitme ihtimali var.

 

Öncelik ile yanda göründüğü gibi İnstagram ayarlarına giriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ardından alt resimde göründüğü gibi “İşletme profiline geç” butonuna basıyoruz.

 

Daha sonra sizden gerekli bilgileri isteyecek bunlar “e posta, isim soy isim ve telefon numarası”

 

 

 

En sonunda mutlu sona ulaştık ve artık hesabınız hem normal kullanıcı hesabından işlet profiline geçti hemde eğer 10.000 veya daha fazla takipçi sayısına sahip iseniz alt resimde de gördüğünüz gibi hikayeler bölümünde bir adet buton aktif oldu, bu butona basıldığından sizden hikaye yukarı kaydırıldığından gidilmesi istenilen sitenin url adresini isteyecektir. Url adresine örnek verecek olur ise (baykafein.com) gibi uzantılar url adresidir.

   

Yorum Yap

Yorum Yap