İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. İnstagram Anlık Nedir?

İnstagram Anlık Nedir?

İnstagram Anlık Nedir?

İnstagram Anlık Nedir?


İnstagram anlık nedir? İnstagramda anlık ne işe yarar? İnstagramda anlık nasıl atılır? Gibi sorulara cevap getireceğiz! Detayların hepsi yazımında!!


Artık sosyal medya hesaplarından vazgeçilmezler arasında da instagram girmiş bulunmakta. İnstagram ilk versiyonlara göre oldukça gelişti ve eskiden instagram dan dm gönderilmiyordu ve dm göndermek için uygulama marketinden bir başka uygulama indirmek zorunda kalıyordunuz. Ama instangram artık oldukça iyi gelişti ve gelişmeye de devam ediyor. Bu yazımızda sadece anlık veya hikaye diye tabir edilen özelliğin açıklayacağız.

İnstagram da anlık veya hikaye diye tabir edilen özellik isminde de açıkça anlaşıla bileceği gibi anlık fotoğraf veya video paylaşa bileceğiniz bir özellik. Bu özellik eğer hesabınız herkese açık ise tüm kullanıcılar ama hesabınız gizli bir hesap ise sadece sizi takip eden hesaplar paylaştığınız anlık veya hikayenizde ki fotoğraf veya videoyu göre biliyor. İnstagram da anlık paylaşmak oldukça kolay sol üst köşede bulunan fotoğraf makinesine tıklamanız veya direk olarak hikayen yazan yer tıklayarak hikaye paylaşımı yapıla bilir. Paylaşılan hikayeye; konum, hava sıcaklığı, yazı, emoji, çıkartmalar eklene bilir. Yeni gelen özellik ile de eğer paylaşacak olacağınız hikayede yüz bulunuyor ise yüzünüze çeşitli aksesuarlar veya çeşitli hayvanların kulak, dil, burunları eklene biliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap