İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Haluk Levent İzmir Marşı’nı seslendirdi

Haluk Levent İzmir Marşı’nı seslendirdi

Haluk Levent İzmir Marşı’nı seslendirdi

Haluk Levent İzmir Marşı’nı seslendirdi

Geçtiğimiz günlerde youtube üzerinden paylaşılan yeni Haluk LEVENT’in İzmir Marşı şarkısı.Detaylar yazımızda.

17 Mart 2017 Cuma günü Haluk LEVENT’in kendi kanalından paylaşılan İzmir Marşı bir solo halinde paylaşıldı ve gerçekten çok güzel bir yorum ile İzmir Marşını seslendiren Haluk LEVENT bu eseri ile bir kat daha yükselmiş oldu bizim gözümüzde.

Marşta kendi dedesine de armağan eden Haluk LEVENT hem dedesini hemde tüm kahramanlarımızı.Anmış oldu sadece erkekleri anmayan Haluk LEVENT kadın kahramanlarımızı da andı.Marşta tabiki de benim deyimim ile (Türkiye CUMHURİYETİ’nin Kurucusu Anafartalar komutanı Gazi Mareşal Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK)armağan ediyor.Tabiki de diğer kahramanlarımız her şarkıyı dinlediğimizde aklımızda onları saygı ile anıyoruz.

Bu büyük baş yapıtından dolayı Haluk LEVENT’e çok teşekkür eder böyle güzel eserlerin devamını bekleriz.

Milli Mücadeleye katkısı olan herkese selamlar olsun.

Paylaşılan video 5 gün boyunca YOUTUBE de trendler sıralamasında 1.Sırada kaldı ve Çok fazla izleme ile güzel bir kitle sundu.

İşte Haluk LEVENT’in yorumu ile İzmir Marşı

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Çok başarılı bir çalışma olmuş. Değerlerimizin unutulmaması adına böyle çalışmalar çoğaltılmalı diye düşünüyorum. Bu çalışma için sitende yer ayırdığın için seni tebrik ederim.

  2. Hocam vallahi her sabah dükkanı açtığımızda dinlediğimiz ilk müzik haline geldi. Gerçekten tüyleri diken diken ediyor. Teşekkürler Haluk Levent!

  3. Ne kadarda Kendisi adına Yazılan Çizilen Kötü yorumlar olsada!!! Haluk abi En kralını yapıp izmir marşını Herkese Sevdirdi şuanda iş yerlerinde Telefonlarda Arabalarda bu marş çalıyor. Teşekkurler Haluk levent!!

    Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!!!