İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Hafızası Dolu Telefonda Nasıl Fotoğraf Çekilir

Hafızası Dolu Telefonda Nasıl Fotoğraf Çekilir

Hafızası Dolu Telefonda Nasıl Fotoğraf Çekilir

Hafızası Dolu Telefonda Nasıl Fotoğraf Çekilir


Bir çok kullanıcının başına gelmiş olan dolu hafızada nasıl fotoğraf çekeceğim sorunsalına cevabını vereceğiz. Detaylar yazımızda!!


Akıllı telefon sahibisiniz ve sizlerde herkes gibi fotoğraf veya fotoğraflar çekmek istiyorsunuz. En doğal hakkınız. Ama bazen abartıyoruz ve telefonumuzun hafızası doluyor ve en önemli yerlerde fotoğraf çekmek için telefonumuzu çıkartıyoruz ama tam fotoğraf çekecekken maalesef hafıza dolu hatası veriyor. Sizler ise hiç bir fotoğrafı silmek istemiyorsunuz nede olsa o fotoğraflar geçmişten bir anı olarak kalıyor. Sakın küfür etmeye başlamayın! Gelin sizlere nasıl hafıza dolu iken fotoğraf çeke bilirsiniz onu gösterelim.

Hafıza dolu ilen fotoğraf çeke bilmemiz için en başta internetiniz olması lazım ve bir nevi uygulamaları sizlerin fotoğraf çeke bilmesi için bir basamak gibi kullanacaksınız. Bu kullanacağınız en popüler uygulamalardan birisi ve bizimde tavsiyemizde olan fotoğraf ve durum paylaşma uygulaması olan Snapchat dir. Snapchat hafıza dolu telefonlar için vaz geçilmez bir uygulama haline gelecektir.

Bu işaretli yere tıkladığınızda fotoğrafınız telefona kaydedilecektir.

Kullanmakta olduğunuz herhangi bir sosyal medya hesabınıza girerek resimleri çektikten sonra kullanmış olduğunuz sosyal medya üzerinden direk olarak kaydetme işlemini yapa bilirsiniz. Facebook’un kendisine ait dahili bir kamera uygulaması vardır. İnstagram üzerinden fotoğrafınızı paylaşıp ardından kendinize mesaj olarak göndere bilirsiniz ve ardından da kayıt işlemi yapılabilir.

[mks_pullquote align=”left” width=”8" size=”12" bg_color=”#000000" txt_color=”#ffffff”][/mks_[/mks_pullquote]>

 

Yorum Yap

Yorum Yap