İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Google Ödüllü Anketler ile para kazanma
Trendlerdeki Yazı

Google Ödüllü Anketler ile para kazanma

Google Ödüllü Anketler ile para kazanma

Google, reklam ve diğer servislerini geliştirmek için gerçek kullanıcıların anketleri doldurup para kazanmalarını sağlayan bir uygulamayı devreye aldı. Google ödüllü anketler ile para kazanma mümkün ve uzun vadede 2 – 3 haneli rakamlara ulaşabilirsiniz. Google ödüllü anketler ile kazandığınız para sadece Google play servislerinde geçerlidir, banka hesabınıza kazandığınız parayı çekemiyorsunuz, bu sayede Google, verdiği paranın kendi içerisinde dönmesini sağlıyor ve kullanıcılarına ekstra avantaj olarak geri dönüyor. Google ödüllü anketler kazandığınız para ile dizi film kiralayabilir veya ücretli oyun satın alabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler ile para kazanma

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanma

Anket doldurup, Google ödüllü anketler ile para kazanmanız mümkün. Daha önce bahsettiğimiz gibi google ödüllü anketler ile kazandığınız parayı banka hesabınıza çekemiyorsunuz, sadece google play servisinde geçerli.

Google ödüllü anketler ile para kazanmak için ilk olarak; Google play’e girin ve ‘ Google ödüllü anketler ‘ uygulamasını telefonunuza yükleyin.

• Google ödüllü anketler kullanım koşullarını kabul edip, ödüllü anketler programına geçerli google hesabınız ile katılın.

• Google ödüllü anketler programına katılımlar onaylıdır ve yetkili kişilerin başvurunuzu onaylaması gerekir, bu işlem yaklaşın 12-24 saat arasında sürmektedir.

Google ödüllü anketler programına katılımınız onaylandıktan sonra en kısa sürede size ödüllü anket bildirimi gelecek ve para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Google ödüllü anketler , anket başına ortalama 25-40 kuruş vermektedir. Size tanımlanan anketleri rastgele değil, olabildiğince doğru veya olumlu doldurmaya çalışın. Ayrıca, Google ödüllü anketler uygulamasının bildirimlerini her zaman açık tutmanızı öneririz, size verilen anketler bildirim olarak yansır ve anketlerin geçerlilik süreleri bulunmaktadır.

Google Ödüllü Anketler Anket Gelmiyor

Ödüllü anketler uygulamasında uzun süre anket gelmiyor ise uygulamayı cihazınızdan silin ve yeni bir google hesabıyla başvuru yapın. Her zaman anket gelecek diye bir durum söz konusu değil, Google tarafından servislerin iyileştirilmesinde ve verilerin işlenmesinde kullanılmaktadır. Google ödüllü anketler anket gelmiyor sorununu bu şekilde çözebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap