İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Google Hire Nedir ?

Google Hire Nedir ?

Google Hire Nedir ?

Google Hire Nedir ?

Google, işe alım yapan veya yapmak isteyen iş verenler için iş müracaatlarını yönetmesini sağlayan Hire adlı yeni bir proje geliştiriyor. Google Hire sayesinde iş ilanlarına bakabilirsiniz veya işiniz için çalışacak insan bulabilirsiniz.

Google Hire’nin web adresine baktığımızda, Google Hire’ın şu anda hangi fonksiyonları sunmuş olduğu bilinmiyor. Fakat Google Hire, LinkedIn ve Indeed gibi uygulamaların / Sitelerin sunmuş olduğu müracaat değerlendirme araçlarına rakip olacağına benziyor.

Google Hire, iş arayanlar için ve iş verenler için büyük bir platform olacak ve bir o kadarda güvenilir bir hizmet sunacak. Google Hire projesi 2015 yılında 380 milyon dolar karşılığında bünyesine ” Bebop ” ekibi tarafından geliştiriliyor. 

Google Hire projesi henüz tam olarak bitirilmediğinden dolayı henüz üyelik işlemleri yapılamıyor fakat kullanıcılarına bir arayüz sunmuş bile. Henüz Google ve Bebop ekibinden detaylı bir duyuru yapılmadığı için şuan sadece bildiklerimiz ile kalıyoruz. Google Hire Web Adresine buradan gidebilirsiniz.

google hire, google hire nedir, google iş, google iş sitesi, google hire üye olmak, google hire üye ol, google hire iş, hire

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap