İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Gittigidiyor İş Ortaklığı, Para Nasıl Kazanılır?

Gittigidiyor İş Ortaklığı, Para Nasıl Kazanılır?

Gittigidiyor İş Ortaklığı, Para Nasıl Kazanılır?

Gittigidiyor İş Ortaklığı, Para Nasıl Kazanılır?

Gittigidiyor üzerinden nasıl para kazanılır hiç düşünüz mü ? Evet, bu mümkün. Gittigidiyor iş ortaklığı sayesinde kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu nasıl mı olacak? Bu yazımızda Gittigidiyor iş ortaklığı ile para kazanmayı sizler için anlatacağız, yazımızı okuyarak bu değerli bilgileri öğrenmiş olacaksınız.

İlk olarak, Gittigidiyor İş ortaklığı nedir? diye başlayalım.

Gittigidiyor İş Ortaklığı Nedir?

Türkiye’nin en değerli markalarından biri olan Gittigidiyor iş ortaklığı ile para kazanıp aylık gelir elde mi etmek istiyorsunuz? Kendinizi geliştirip bunu yapabilirsiniz. BURAYA Tıklayarak Gittigidiyor iş ortaklığı başvurusu yapabilirsiniz.

Gittigidiyor iş ortaklığı nedir? sorusunu da sizler için anlayabileceğiniz şekilde anlatalım;
– Bir web siteniz var ve para kazanmak istiyorsunuz. Gittigidiyor iş ortaklığı başvurusu yapıp size verilen reklamları sitenize yerleştiriyorsunuz, tıklama başına ve satış başına para kazanmış oluyorsunuz.

İş ortaklığının bir diğer adı ise; Affiliate sistemidir. Affiliate sistemi sayesinde reklamlarınıza ne kadar tıklanırsa o kadar para kazanırsınız. Kısacası şöyle açıklayalım. Reklam Tıklama Oranı = PARA

Gittigidiyor, piyasa bulunan en yüksek ödeme yapan affiliate yani iş ortaklığı sistemlerinden birisidir ve tamamen güvenlidir. Ödemeleri haftalık olarak tam zamanında yapmaktadır.  Tıklama başına verilen ücret her zaman değişik olduğu için bunun hakkında net bilgi vermek doğru olmaz.

Gittigidiyor İş Ortaklığı, Para Nasıl Kazanılır?

Gittigidiyor İş Ortaklığı İle Para Kazanmak

Web sitenizin, içerik alanlarında size verilen reklamları yerleştirin. Yerleştirdiğiniz reklamlara ne kadar çok tıklama yapılırsa o kadar çok para kazanırsınız. Tıklama ile para kazanma orantısı, doğru orantılı şeklinde yükselmektedir. 
Eğer günde 30 TL’den fazla kazanmak istiyorsanız mutlaka sosyal medya hesaplarınızı da kullanmanız  gerekiyor, Gittigidiyor iş ortaklığı sayesinde kendinize haftalık veya aylık ek gelir sağlayabilirsiniz.
Sizin reklamlarınız sayesinde ne kadar satış yapılırsa ileride ki zamanlarda tıklama başına aldığınız ücret yükselecektir.

Ayrıca Gittigidiyor iş ortaklığı programında birden fazla reklam çeşidi bulunuyor. Banner, direkt link veya XML sayesinde siteniz için doğru reklam türünü seçip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz birden fazla reklam türünü sitenizde yayınlayabilirsiniz. Buna ek olarak, web sitenizin içeriğine göre reklam öğeleri seçebilirsiniz. (Örnek: Giyim, moda, teknoloji, tatil vs.)

Ödemeler haftalık olarak hesabına nakit olarak yüklenmektedir. İlk ödeme limiti 100 TL olarak belirlenmiş ve reklamlarınız sayesinde elde ettiğiniz para 100 TL’yi geçtiği zaman direkt olarak banka hesabınıza yatacaktır. Fakat; vergi kesintisi olduğu için bu miktar biraz düşebilir, dert değil diğer haftalar bu açığı kapatabilirsiniz. 

ŞUNU BELİRTMEKTE FAYDA VAR; Gittigidiyor iş ortaklığı programı yetkilileri, sizin daha fazla kazanmanızı sağlayacak önerileri ve tavsiyeleri verecektir. Buna ek olarak: Gittigidiyor iş ortaklığı programı yetkililerinden yardım alabilir veya soru sorabilirsiniz.

Gittigidiyor iş ortaklığına katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gittigidiyor İş Ortaklığı, Para Nasıl Kazanılır?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap