İlginizi Çekebilir
Ev Boyama Ustaları

  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Ferroli Servis İstanbul

Ferroli Servis İstanbul

Ferroli Servis İstanbul

Ferroli Servis İstanbul

İnternetten bakmış olduğunuz zaman hem kombi markaları ile ilgili, hem de eve gelen teknik servis ekipleri ile ilgili birçok şikayet ve memnuniyetsizlik görebilirsiniz. Bu nedenle böyle bir zamanda kombi servisi olarak hizmet vermek oldukça önyargı ile yaklaşılan bir iş kolu olmuştur. Sanki eve gelen her servis sizi kazıklamaya çalışıyor gibi bir izlenim yaratır. İşte bu izlenimi ve düşünceyi kıracak servislerden biri de Ferroli marka kombiler için İstanbul’da hizmet veren bir özel servistir.

Bu Ferroli servisinin önceliği para kazanmaktan ziyade güven kazanmaktır. Uzun yıllardır İstanbul’da servis hizmeti veren ekip, hem alanında uzmanlaşmış ve eğitimli kadrosu ile çözüm odaklı yaklaşıyor, hem de vermiş olduğu 1 yıllık garanti ile güven sağlıyor.
Özel Ferroli Servis İstanbul olarak gelen arıza ya da bakımlarla ilgili en hızlı geri dönüşü yapan firmanın gezici ekipleri bulunuyor. Servisi aradığınızda gezici ekiplerden size en yakın olanı gelerek sorunu kısa süre içerisinde çözüyor. Yani kombi bakım ya da arızalarla ilgili bir sıkıntınız olduğunda yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı Ferroli servisini çağırmak olacaktır.

Servisi aradığınızda ilk olarak sizden kombinin sorununu özetlemenizi isteyecekler. Bu muhtemel arızaları tespit etmek ve hazırlıklı gelmek için önemlidir. Daha sonra da müsait olduğunuz gün ve tarih için bir randevu oluşturulur. Bu randevunun neticesinde de ekipler tam olarak size söylenen zamanda adreste hazır olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap