İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Oynama

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Oynama

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Oynama

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Oynama


Euro Truck Simulator 2 steam yaz indirimlerinde çok uygun fiyatlara inmişti. Bir çok oyuncu oyunu satın aldı. Peki ETS2 nasıl multiplayer oynanır? Yazımızda Euro Truck Simulator 2’nin nasıl multiplayer oynaya bilirsiniz anlattık gelin inceleyelim.


Euro Truck Simulator 2 bir tır simülasyon oyunu. Euro Truck Simulator 2’de kendi tırınızı alabilirsiniz veya sizin için çalışacak bir çok şoför tuta bilirsiniz. Oyunun birinci versiyonu oldukça fazla tutmuştu. Yapımcı firma (SCS Software) ilk oyunun tutması üzerine oyunun ikinci versiyonu çok geçmeden 2014 yılında piyasaya sürdü. Oyun şuan steam üzerinden normal fiyatına ala bilirsiniz. 2017 Steam yaz indirimlerinde Euro Truck Simulator 2 sadece 9.75 tl gibi bir fiyata kadar düştü şuanda indirimsiz hali 31 tl. Euro Truck Simulator 2 alan oyuncular genelde kariyer değilde başka oyuncular ile multiplayer olarak oynamayı tercih ediyorlar. Peki Euro Truck Simulator 2 nasıl multiplayer oynanır gelin açıklayalım!

İlk önce kesinlik ile Euro Truck Simulator 2 orjinal olmalıdır her hangi bir crack veya başka illegal işlemler yapılmamış olması gerekmektedir. Ve oyunun steam üzerinden alınmış olması gerekmektedir. Daha sonra;

 

Multiplayer oynamak için gerekli eklenti

 

Siteye girdiğinizde sizlere direk olarak steam ile bağlantı yapmanızı isteyecek. Eğer istemez ise steam ile giriş yapa bilirsiniz. Steam ile giriş yaptık dan sonra sizden kullanıcı adı ve bir şifre belirlemenizi isteyecek.

Daha sonra eklentiyi indirip bilgisayarınızda Euro Truck Simulator 2’nin bulunduğu klasöre kurmanız gerekmektedir. Bu genelde steam klasörlerinin içerisinde olur tabi sizler kurum işlemi yapar iken her hangi bir değişiklik yapmadı iseniz. Daha sonra kurulum tamamlanacak ve kullanıcı adı ve şifre girildikten sonra direk olarak o kurduğunuz eklenti ile Euro Truck Simulator 2’ye giriş yapa bilirsiniz ve oyun açıldığında sizden hangi multiplayer servere bağlanmak istediğinizi soracak istediğiniz multiplayer serveri seçip oynaya bilirsiniz. İyi oyunlar!

Yorum Yap

Yorum Yap