İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. En Hızlı VPN Programları

En Hızlı VPN Programları

En Hızlı VPN Programları

En Hızlı VPN Programları

Biliyorsunuz ki; ülkemizde çoğu siteye erişim yasağı getirilmiş durumda. Erişim yasaklarını DNS Adresleri kullanarak veya VPN Programları kullanarak atlatabilirsiniz. Sizde engelsiz internet kullanmak istiyorsanız bu yazımızda paylaştığımız En Hızlı VPN Programlarından yararlanabilirsiniz. Tamamen günceldir ve tüm vpn programları tarafımızdan denenmiştir, en hızlı olan programlar eklenmiştir. Sitenizden daha fazla VPN Programı bulabilirsiniz.

Bu VPN Programlarını, isterseniz mobil cihazınızda isterseniz Bilgisayarınızda kullanmanız mümkün, vpn programlarının tüm cihazlar için versiyonları bulunuyor. Sizler için tüm sürümleri tek bir sayfada topladık, sayfamızın devamını takip ediniz.

Hızlı VPN Programları

Hemen bu yazının aşağısında Hızlı VPN Programlarının listesine ulaşabilir ve size uygun olan programları seçebilirsiniz.


En Hızlı VPN Programları

Cyberghost VPN Programı

Bu VPN Programı öncelik olarak güvenliğe önem vermektedir. Cyberghost vpn programı sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilir ve limitsiz trafik özelliği sayesinde hızlı internet keyfini yaşayabilirsiniz. Cyberghost vpn programı içerisinden 20 farklı bölgede bulunan sunuculara bağlanabilirsiniz. Cyberghost PC, Android ve IOS Cihazlarda çalışabilmektedir. Ayrıca 256 bit şifreleme yöntemi sayesinde tüm verileriniz şifreleniyor ve gizleniyor. Tercih edilen en iyi VPN Programları listesinde birinci sıraya hak kazandı 🙂 Aşağıda ki butonlar sayesinde Cyberghost VPN’e ulaşabilirsiniz.

Cyberghost PC Sürümü

Cyberghost Android Sürümü

Cyberghost IOS Sürümü


En Hızlı VPN Programları

Spotflux VPN Programı

Spotflux VPN Programı sayesinde hızlı internet kullanabilirsiniz. Spotflux vpn programı, otomatik internet optimizasyonu sayesinde size en yakın konumda bulunan sunucuya bağlanır ve interneti en hızlı şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Ayrıca yurt dışı bağlantısı kurduğu için yasaklı sitelere giriş içni bu vpn programını kullanabilirsiniz. Chrome eklentisi, Android ve IOS sürümlerinde kullanılabiliyor. Sınırsız trafik özelliği sayesinde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Hemen aşağıda ki bağlantılar ile istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Spotflux PC Sürümü

Chrome Sürümü

Spotflux Android Sürümü

Spotflux IOS Sürümü


En Hızlı VPN Programları
 Zenmate VPN Programı

Zenmate, Türkiye’de VPN kullanımının popüler olduğu zamanlardan beri kullanılıyor. Sınırsız trafik özelliği ve veri gizliliği sayesinde en iyi vpn programları listesinde yer alıyor. Ayrıca birden fazla lokasyon seçimi sayesinde size en uygun konumdan hızlı internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

ZENMATE TÜM SÜRÜMLER


En Hızlı VPN Programları

Tunnelbear VPN Programı

Türkiye’de erişim engelleri başladığı zamanlarda Tunnelbear Türkçe olarak yayınlandı ve Türkiye için ücretsiz versiyonu dağıtıldı. Limitsiz trafik ve 20’den fazla lokasyonu bulunuyor, size en yakın lokasyonu bulup Tunnelbear vpn programı sayesinde hızlı internet erişiminin keyfini çıkartabilirsiniz.

TUNNELBEAR TÜM SÜRÜMLER


En Hızlı VPN Programları

VPN Gate Programı

Üniversite öğrencileri tarafından geliştirilen ve akademik projelerde kullanılmak için yayınlanmış daha sonrasında herkese açık sürümü dağıtılmış. VPN Gate programının 15.000’den fazla sunucusu bulunuyor ve bu sunucular 20’den fazla lokasyonda konumlandırılmış durumda. VPN Gate programı sayesinde erişim yasaklarını atlatabilir ve hızlı vpn programı kullanabilirsiniz. Tüm erişim engellerini kaldırır ve kullanıcılara sınırsız internet hizmeti sunar.

VPN GATE TÜM SÜRÜMLER

Hızlı VPN Programları

Bu yazımızda sizler için; En hızlı VPN Programlarını derledik ve paylaştık. Yazımıza eklenen tüm programlar ilk olarak tarafımızdan denenmiştir ve en hızlı vpn programları eklenmiştir. Umarım faydalı olur 🙂 Sitenizden daha fazla VPN Programı bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap