İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. En Hızlı DNS Adresleri – Servisleri

En Hızlı DNS Adresleri – Servisleri

En Hızlı DNS Adresleri – Servisleri

En Hızlı DNS Adresleri – Servisleri

En hızlı DNS Adreslerini sizler için derlemiş bulunuyoruz. Maalesef ülkemizde bir çok siteye erişim engeli gelebiliyor. Paylaştığımız DNS Adresleri sayesinde engelsiz internet keyfini yaşayabileceksiniz, paylaştığımız tüm DNS Servisleri dünyaca ünlü sistemler tarafından sağlanmış olup son derece hızlı DNS Adresleridir. Ülkemizde yaşanan olaylardan sonra bir çok sosyal ağ sitesine ve bilgi sitelerine geçici erişim yasağı gelmekte. Paylaştığımız servisler sayesinde Erişim yasağı olan sitelere engelsiz bir şekilde giriş yapabileceksiniz. Adresler tamamen güvenilir ve hızlıdır, tarafımızca denenmiş ve hızları ölçülmüştür. Sayfamızın devamından adresleri bulup hemen engelsiz interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. 🙂

En Hızlı DNS Adresleri

Sizler için en popüler, güvenilir ve hızlı DNS Adreslerini topladık ve tablo olarak ekledik. Bu adresler sayesinde engelsiz internet keyfi yaşayabileceksiniz. Erişim yasakları genellikle sosyal medya ağlarına geldiği için, sosyal medyadan bu adresler sayesinde asla kopmayacaksınız, tarafımızca denenmiştir ve hız ölçümleri yapılmıştır, güncel dns adresleri‘dir.

Hemen sayfamızın aşağısına eklediğimiz adreslerden istediğiniz DNS Adreslerini kullanabilirsiniz, güncel ve güvenlidir.

DNS SAĞLAYICILARI1. DNS ADRESİ2. DNS ADRESİHIZ
LEVEL209.244.0.3209.244.0.4%90
OpenDNS208.67.222.222208.67.220.220%99
GOOGLE DNS8.8.8.88.8.4.4%100
Verisign64.6.64.664.6.65.6%90
WATCH DNS84.200.69.8084.200.70.40%90
COMODO DNS8.26.56.268.20.247.20%95
UltraDNS156.154.70.1156.154.71.1%100
YANDEX DNS77.88.8.877.88.8.1%100

En Hızlı DNS Adresleri
1- Level DNS Servisi

LEVEL DNS Adresleri sayesinde hızlı ve engelsiz internet keyfi yaşayacaksınız. Dünya genelinde bulunan alt yapıları ve alt yapı uyumluluğu ile en iyi DNS Adresleri arasında yer almıştır. Level’in adresleri tamamen güvenli ve hızlıdır, kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Lokasyonu Yurt dışında bulunduğu için bu adresleri kullanarak Türkiye’de ki erişim yasaklarından etkilenmezsiniz. Tarafımızca denenmiştir ve onaylanmıştır. DNS Adresleri yukarıda ki tablodadır.

En Hızlı DNS Adresleri

2- OpenDNS Servisi

Ücretsiz ve ücretli DNS ve VPN Hizmetleri bulunan OpenDNS sisteminin ücretsiz ve hızlı DNS Adresleridir, OpenDNS tamamen güvenli ve internet hizmetleri sunan bir firmadır. Firma özellikle Türkiye’de bulunan kullanıcıları için özel DNS adreslerini kullanıma sundu, engelsiz internet için adresleri kullanabilirsiniz, her türlü yasaklı siteye giriş için kullanabilirsiniz. Güvenli ve hızlıdır, onaylanmıştır.

En Hızlı DNS Adresleri

3- Google DNS Servisi

Hepimiz Google’yi biliyoruz ve severek kullanıyoruz. Google DNS adresleri kullanarak, Dünyada ki en hızlı servislerden yararlanabilirsiniz, Türkiye’de bulunan erişim yasaklarını bu adresleri kullanarak geçebilirsiniz. Google tarafından bu hizmetin sunulması tamamen güvenli ve hızlı hale getiriyor. Önerimiz: Google DNS Adreslerini kullanmanızdır, diğer sistemlere göre hız farkını yaşayacaksınız.

En Hızlı DNS Adresleri

4- Watch DNS Servisi

Güvenilir sistemler arasında ve popülerlik konusunda son zamanlarda çok üste çıkan ve hız performansı ile ünlenen bir DNS Adresidir. Bu sistem sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilir ve tüm erişim yasaklarından muaf olursunuz, tarafımızca denendi ve hız testleri yapıldı, üst seviye performans alındı ve listemizde yer almaya hak kazandı diyebiliriz. 🙂

En Hızlı DNS Adresleri

5- Comodo DNS Servisi

Dünya’nın en sağlam SSL sağlayıcısı ve üreticisi olarak bilinen Comodo firması, kendisini bir anda DNS Servislerinin arasında buldu. Comodo’ya zamanında çok fazla DNS talebinde bulunuldu ve firma kendisine gelen istekleri çevirmedi. Dünya’nın en hızlı DNS Adresleri arasında yer alıyor ve güvenliğinizi tamamen sağlıyor, boşuna dünya’nın ssl sağlayıcısı değil. Denenmiştir ve hız performansı çok üstün çıkmıştır.

En Hızlı DNS Adresleri

6- Ultra DNS Servisi

UltraDNS Servisleri sayesinde internette ki tüm erişim yasaklarından kurtulabilir ve sanal ortamda ki gizliliğinizi üst derecelere çıkartabilirsiniz. Bu servis, gizliliğe ve güvenliğe oldukça önem veriyor, üstelik tüm bağlantılarınızı filtreleyip şifreliyor bu sayede kötü amaçlı kişilerden sizi korumuş oluyor. En güvenli DNS adresleri bu serviste bulunuyor, oldukça hızlı ve güvenlik üst derecededir.

En Hızlı DNS Adresleri

7- Yandex DNS

Google’dan ve diğer arama motorlarından sonra en iyi sistem yandextir. Güvenlik, gizlilik, hız ve performans alanlarında üst derecede DNS Servisleri bulunuyor ve dünya genelinde en çok kullanılan servisler arasında kendisine yer buluyor. Yandex DNS Adresleri , 4 önemli etkene yer vermiştir. Kullanıcılarının her zaman güvenliğini ve gizliliğini korumaktadır yanı sıra çok üst derecede performans gösteren Hızlı DNS Servisleri bulunmaktadır, denenmiş ve onaylanmıştır.

DNS Servisleri hakkında bilgilendirme;
Asla güvenmediğiniz DNS Servislerini kullanmayın, güvensiz ve gizlilik ihlalinde bulunan adresleri kullanmaktan kaçınınız. Güvensiz servislere bağlandığınız zaman kişisel bilgileriniz, kötü amaçlı kişiler tarafından ele geçirilebilir. Bu yüzden asla güvenmediğiniz dns adreslerine bağlanmayınız. Sadece popüler ve herkes tarafından güvenilir olan BİLİNEN sistemleri kullanınız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap