İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Finans
  3. Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi notu, finans ve bankacılık dünyasında olmazsa olmazdır. Bankalardan almak istediğiniz kredinin onay durumunu kredi notunuz belirler. Eğer kredi notunuz düşükse maalesef çoğu banka size kredi vermeyecektir. Kredi notunuz çok düşükse ve kredi almak istiyorsanız fakat hangi bankadan kredi almak istediğinizi bilmiyorsanız bu yazımızın devamında düşük kredi notuna kredi veren bankalar sayesinde öğrenebileceksiniz. Kredi notu düşükse ve sık sık bankalara kredi başvurusu yapılırsa, kredi notunuzu ve kredi alma olasılığınızı olumsuz olarak etkileyecektir. Eğer düşük kredi notuna kredi istiyorsanız yazının devamında ki bankalardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi notu kısaca, geçmişte yapılmış borçlanma ve ödeme açısından kuruluşun mali tablosuna ne kadar güvenilir ve sağlam olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösteren bir derecelendirme notudur.

Yazı İçeriği


 Düşük Kredi Notu Kredi Çekme
Akbank Düşük Kredi Notuna Kredi
AlBaraka Düşük Kredi Notuna Kredi
DenizBank  Düşük Kredi Notuna Kredi
FibaBank  Düşük Kredi Notuna Kredi
QNB Finansbank Düşük Kredi Notuna Kredi
Garanti  Düşük Kredi Notuna Kredi
HalkBank  Düşük Kredi Notuna Kredi
HSBC  Düşük Kredi Notuna Kredi
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018
Kredi notum 0 nasıl kredi çekebilirim ?
Kredi notu 0 kredi kartı alabilir miyim?
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileridir ?


Düşük Kredi Notu Kredi Çekme

Düşük kredi notuna sahipseniz ve her hangi bir bankadan kredi çekmek istiyorsanız yazımızın devamında listelediğimiz bankalara düşük kredi notu ile kredi başvurusu yapabilir ve onaylanmasını bekleyebilirsiniz. Düşük kredi notu ile kredi notu başvurularında kesin olarak onay olasılığı yoktur, kredi notunuz incelenir ve geçmişte aldığınız krediler ve yaptığınız ödemeler incelenir. İnceleme sonrasında ilgili banka tarafından uygun görülürseniz banka hesabınıza istediğiniz kredi yatmış olur. Düşük kredi notu kredi başvurusu her zaman olumlu sonuçlanmayabilir ve sık sık kredi başvurusu kredi notunuzu düşürebilir ya da bankalar tarafından olumsuz olarak algılanabilirsiniz. Kredi notunuz düşükse kredi başvurusu yaparken iki kez düşünmenizi tavsiye ederiz aksi taktirde olumsuz sonuçlar alabilirsiniz. Düşük kredi notu kredi veren bankalar yazının devamında bulabilirsiniz.

Akbank Düşük Kredi Notuna Kredi

Akbank düşük kredi notu kredi başvurusu yapmak istiyorsanız online veya şubeye uğrayarak işlemleri halledebilirsiniz. Mobil bankacılığın gelişmesi üzerine artık kredi başvuruları online olarak yapılabilmektedir. Düşük kredi notu Akbank kredi başvurusunu Akbank’ın mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, mobil uygulama üzerinden telefonunuzu sallayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz, evet bu biraz abartı olmuş fakat etkili bir pazarlama olarak değerlendirebiliriz.

alBaraka Düşük Kredi Notuna Kredi

Albaraka düşük kredi notu kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle internet bankacılığına giriş yapmanız veya şubeye uğramanız gerekiyor. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden yapılacak olan düşük kredi notu kredi başvurusu genellikle hızlı sonuçlanır ve saatlerce beklemenize gerek kalmaz. Albaraka düşük kredi notu kredi başvurusu için detaylı bilgiye müşteri hizmetlerine danışarak öğrenebilirsiniz.

DenizBank Düşük Kredi Notuna Kredi

En hızlı ve düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında olan Denizbank sayesinde bir miktar kredi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. DenizBank’ın çoğunlukla kolay ve düşük kredi notuna kredi verdiği bir çok kişi tarafından bilinmekte ve söylenmektedir. Düşük kredi notuna sahipseniz ve kredi ihtiyacınız varsa mutlaka bu bankayı denemenizi öneririz.

Fibabanka Düşük Kredi Notuna Kredi

Fibabanka üzerinden yapacağınız kredi başvuruları incelendikten sonra tarafınıza bilgi verilmektedir. Kredi ihtiyacınızı Fibabanka üzerinden gidermek istiyorsanız detaylı bilgi için müşteri hizmetlerine danışmanızı öneririz. En kolay ve hızlı şekilde krediye sahip olmak için Fibabanka’yı tercih edebilirsiniz.

QNB Finansbank Düşük Kredi Notuna Kredi

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan QNB Finansbank üzerinden kredi notunuz düşükse kredi başvurusu yapabilirsiniz fakat kredi notunuz çok düşükse kredi başvurunuz onaylanmayabilir çünkü başvurular detaylı olarak incelendiğinden dolayı bankanın kriterlerini karşılayamıyorsanız maalesef kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmayabilir. Kredi notum düşük hangi bankalar kredi veriyor ? merak ediyorsanız QNB Finansbank’a kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka, müşterileri için tam anlamıyla kampanyalı ve cazip kredi fırsatları vermektedir. QNB Finansbank düşük kredi notu ile kredi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerinden veya şubeden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. QNB Finansbank Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar arasındadır.

Garanti Düşük Kredi Notuna Kredi

Garanti Bankası Düşük kredi notu kredi çekmek istiyorsanız çeşitli ihtiyaç kredileri seçenekleri ile size uygun olan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bireysel kredi, ihtiyaç kredisi, öğrenim kredisi gibi bir çok farklı kredi fırsatları sayesinde düşük faizli ve masrafsız kredi sahibi olabilirsiniz. Garanti bank, Kredi notu düşük kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Banka için yeterli kriterleri sağlıyor iseniz düşük kredi notuna kredi çekebilirsiniz. Ayrıca GarantiBank, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından birisidir ve Türkiye genelinde yaklaşık 1000’e yakın şubesiyle en erişilebilir bankalar arasındadır. Düşük kredi notuyla nasıl kredi çekebilirim ? diye düşünüyorsanız, kredi başvurunuzu GarantiBank’a yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerine ulaşabilir veya direkt olarak şubeye gidebilirsiniz.

Halkbank Düşük Kredi Notuna Kredi

Halk Bankası özellikle bireysel kredilerde en önemli bankalardan biridir. Eğer düşük kredi notuna sahipseniz ve kredi çekmek istiyorsanız HalkBank düşük kredi notu kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Halkbank, özellikle küçük ve orta seviyede ki işletmeler ve esnaflara daha uygun kredi fırsatları sunmaktadır. Halkbank Devlet bankasıdır bu yüzden kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim diye düşünmenize hiç gerek yok. Halkbank şubelerine uğrayarak düşük kredi notuna kredi çekebilirsiniz.

HSBC Düşük Kredi Notuna Kredi

HSBC bankasından düşük kredi notunuzla kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylanırsa kredinizi alabilirsiniz. Türkiye genelinde bilinmiş ve köklü bir özel bankadır. Düşük kredi notuna sahipseniz ilk sırada bu bankayı yazabilirsiniz.


Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar şu şekildedir: Akbank, Albaraka, Denizbank, Fibabank, QNB Finansbank, Denizbank, GarantiBank, Halkbank ve HSBC bankalarıdır. Eğer kredi notu düşük kredi çekmek istiyorsanız bu bankaları tercih edebilirsiniz. Kredi notunuz düşükse ve bankalardan kredi çekmek istiyorsanız en az üç kez düşünmeniz gerekmektedir çünkü bir bankadan kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvurunuz onaylanmadıysa ve tekrar başka bir bankaya düşük kredi notunuz ile başvuru yaparsanız ilgili banka sizin geçmişinize ve daha önce başvuru yaptığınız bankaya ve tarihlere bakacağı için maalesef kredi alma olasılığınız düşecektir.

Kredi notum 0 nasıl kredi çekebilirim ?

Kredi notum 0 nasıl kredi çekebilirim diye düşünüyorsanız cevabını hemen verelim… Düşük kredi notuna kredi veren bankaları bu yazımızın yukarısında sizler için listelemiştik, bu bankaları ilk etapta araştırarak ve müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı bilgi aldıktan sonra kredi çekmeye karar verdiğiniz banka şubesine gidin ve banka çalışanına durumu anlatın. Kredi notu 0 nasıl kredi çekebilirim sorusuna bu şekilde net bir cevabımız bulunmamaktadır. Her bankanın kendisine özel, kredi başvuru kriterlerinin bulunduğunu unutmayınız.

Kredi notu 0 kredi kartı alabilir miyim?

Kredi notu 0 kredi kartı alabilir miyim ? sorusunu merak ediyorsanız bu bölümde kredi notu 0 kredi kartı almayı anlatacağız. İlk olarak kredi notunuzu tam ve detaylı olarak öğrenmek için findeks’i kullanıp detaylı kredi notunuzu öğrenin. Eğer kredi notunuz 0 ve kredi kartı almak istiyorsanız yukarıda sizin için listelediğimiz bankaların tek tek müşteri hizmetlerini arayın ve kredi notum 0 kredi kartı alabilir miyim diye sorunuz. Müşteri hizmetleri detaylı bilgi veremiyorsa şubeye uğrayın ve banka çalışanına konuyu izah ediniz. Yaşadığımız günler içerisinde kredi notunuz 0 olsa bile kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz fakat kredi notunuz düşük olduğundan dolayı aldığınız kredi kartının limiti çok düşük olacaktır. Kredi notu 0 nasıl kredi kartı alabilirim ? diye düşünmeden önce kredi notunuzu yükseltmeye çalışmanız daha doğru olacaktır. Detaylı bilgi için her hangi bir bankanın müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileridir ?

Sizler için bu yazımızın yukarısında listelediğimiz kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ile mutlaka kredi alabilirsiniz. Fakat kredi başvurusu yapmadan önce iyi düşünmeniz ve karar vermeniz gerekiyor, kredi notunuz düşükken kredi çekmek ve aldığınız krediyi geç veya hiç ödememeniz durumunda bankalar tarafından kara listeye alınıp bir daha bankalar üzerinden kredi çekemeyebilirsiniz. İlk önceliğiniz mutlaka kredi notunuzu yükseltmeniz olursa daha sağlıklı olacaktır. Yazı sıralamasına göre; Akbank, Albaraka, Denizbank, Fibabank, QNB Finansbank, Denizbank, GarantiBank, Halkbank ve HSBC bankalarını tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap