İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri

Counter Strike Global Offensive yani kısacası CSGO oyununda kasa açmak için onlarca site bulunuyor fakat her site güvenli olmayabiliyor. Bu yazımızda sizlere CSGO Güvenilir kasa açma sitelerini paylaşacağız. Ayrıca paylaştığımız sitelere bize ait olan kodları girerseniz sizlere csgo bedava 1 adet kasa açma parası verecek. Bedava verilen parayı iyi değerlendirirseniz bu parayı bıçak alacak kadar yükseltebilirsiniz. CSGO Kasa açma siteleri sayesinde ücretsiz eşyalar düşürebilir ve dilediğiniz gibi CSGO kasasından çıkan eşyalarınızı paraya dönüştürebilirsiniz.

CSGO Kasa açma sitelerinden kazandığınız skinleri ücretsiz hesabınıza alabilir veya siteye satıp tekrar kutu açabilirsiniz. Bu sitelerden, verdiğimiz kod ile kasa açılımı yapanlar bıçak kasasına kadar yükseldi ve bıçak sahibi oldu. Biraz zaman ayırarak sizde bu kadar yükselebilir ve bıçak sahibi olabilirsiniz.

CS:GO Kasa Açma Siteleri

Hellcase – baykafein

Hellcase sitesi bir çok yayıncının tercih ettiği, kullandığı ve büyük paralar kazandığı bir sitedir. Bu site üzerinden verdiğimiz kodu girerek 1 adet kasa açma şansı kazanabilirsiniz. Üstelik bedava ve kolay kullanışlıdır. Günlük bonus sistemi de bulunuyor, her gün siteye giriş yaparak hediyeler kazanabilirsiniz.

Hellcase  Bedava Kasa Kodu: baykafein 

farmskins

Yine bir çok yayıncının tercih ettiği ve güvenle kullandığı site, farmskins. Bu siteye bizim promosyon kodumuzu girerek bedava 1 dolar veriyor. 1 Dolar ile 2 adet kasa açabilirsiniz. Ayrıca kasalardan aldığınız skinleri anında hesabınıza gönderebilirsiniz.

Farmskins promosyon kodu: AZKN

drakemoon

Bu site Türkiye’de fazla bilinmese de yabancı yayıncılar tarafından çok fazla kullanılıyor ve tavsiye ediliyor. Promosyon kodumuz size 1 dolar bakiye verecek ve 1 dolar sayesinde istediğiniz kasayı açabileceksiniz. Kazanması kolaydır. Anında hesabınıza gönderim yapabilirsiniz. Ayrıca günlük bonus sistemi de bulunuyor.

Promosyon kodu: baykafein

casejar

Bu site, aslında en popüler sitelerden biri. Bu sitede kasa yerine kavanoz açılıyor. Tabii ki kavanozların içerisinden CSGO eşyaları çıkıyor. Diğer sitelere göre bu site daha bonkör davranıyor. Güvenilir ve hızlıdır.

Promosyon kodu: baykafein

holyboost

Daha çok yabancılar kullanıyor. Açıldığı 1 sene oluyor fakat oldukça hızlı ve güvenilirdir. Dilediğiniz kasayı açabilirsiniz. Siteden promosyon kodunu girerek 5 dolar bakiye kazanabilir ve bu bakiye ile 5 farklı kasa açabilirsiniz. 

Promosyon kodu: baykafein

wtfskins

Yeni açılan site olan ve deposit istemen bir bet sitesi wtf skinde crash, roluette, upgrades ve kasalar bulunuyor. Verdiğimiz kod ile yarım dolar kredi ile başlarsınız ve ister iseniz direk deposit yapmadan item çekebilir veya katlama yaparak daha büyük bir item çekebilirsiniz.

Yarım dolar veren kod: baykafein 

CSGO Kasa açma sitelerinin sonuna geldik. İleride ki zamanlarda daha fazla CSGO Kasa açma sitelerini sizler ile paylaşacağız.

CSGO Kasa Açma Siteleri

CSGO Kasa açma siteleri sayesinde ücretsiz olarak bıçak veya diğer değerli silah kostümlerini elde edebilirsiniz. CSGO Kasa açma siteleri şans işidir, şansınız ne kadar iyiyse o kadar iyi eşyalar düşürebilirsiniz. Her geçtiğimiz gün daha fazla CSGO Kasa açma siteleriyle karşı karşıya geliyoruz. Her gördüğünüz CSGO Kasa açma sitesine inanmayın. Sadece yayıncıların kullandığı csgo kasa açma sitelerinden kasa açın. Aksi taktirde sahte csgo kasa açma siteleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

CSGO Kasa Açma Siteleri

CSGO Kasa açma sitelerini derlediğimiz yeni yazımıza hoş geldiniz. En güncel ve en popüler CSGO Kasa açma sitelerini sizler için bu yazımızda derledik, tüm sistemler güvenli ve anında steam hesabınıza kazandığınız eşyaları aktarabilirsiniz.

İlk olarak en güvenilir ve güncel CSGO Kasa açma siteleriyle başlayalım.

1- Hellcase

Hellcase sitesi sayesinde, CSGO Kasalarını açabilirsiniz. Bu sistem tamamen güvenlidir, ayrıca her gün giriş bonusu vermektedir. 24 saatte bir bedava kasa açarak güzel hediyeler veya eşyalar kazanabilirsiniz. Hellcase promo kodumuzu kullanarak bedava 1$ bonusu kazanabilirsiniz. En popüler CSGO Kasa açma sitesidir, yüzlerce canlı yayıncı ve youtuber tarafından hellcase sitesi kullanılmaktadır ve önerilmektedir.

HELLCASE SİTESİNE GİT

1$ PROMO KOD: MEHMUS

2- Farmskins

Farmskins sayesinde ücretsiz deposit hakkı kazanabilirsiniz, en popüler csgo kasa siteleri arasında farmskins gelmektedir. Hem adaletli hemde güzel csgo eşyaları sayesinde kullanıcılarına en iyi eşyaları veriyor, ücretsiz deposit kodumuzu aşağıdan bulabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz CSGO PROMO KOD sayesinde 1$ bedava kazanabilirsiniz. Günlük giriş bonusu sayesinde Farmskins sayesinde bedava CSGO Skin kazanabilirsiniz.

FARMSKINS SİTESİNE GİT

PROMO KOD: 1840974

3- Vreecase

Vreecase sitesi diğer csgo sitelerinden biraz farklı. Sitenin kendisine özel coin sistemi var, bu coinler ile csgo kasaları açabiliyoruz. Ve bu skin sitesi, deposit istemiyor. Güvenle kullanabilirsiniz.

VREECASE SİTESİNE GİT

4- Hollyboost

Bu site günlük giriş bonusu olarak; ücretsiz kasa açma hakkı veriyor. kullanıcılarımıza özel referans kodu ile üye olup, kod kısmına girip 2$ kazanabilirsiniz, Ve günlük verilen bedava kasa açıp yüksek kar miktarlarına ulaşmanız ve skin kazanmanız mümkün oluyor.

HOLYBOOST SİTESİNE GİT

PROMO KODUMUZ YUKARIDA Kİ BAĞLANTI İÇERİSİNE EKLENMİŞTİR.

5- Wild CASE

En popüler CSGO Kasa açma sitelerinden birisidir. Site tarafından oluşturulan veya başkaları tarafından oluşturulan kasalar bulunuyor, istediğiniz kasaları açıp çok güzel skinler kazanabilirsiniz. Ayrıca bu sitede kendi kasanızı oluşturabiliyor ve bu kasayı açabiliyorsunuz, başkaları ile paylaşımda bulunabilirsiniz. Paylaştığımız promo kod ile 1 $ bakiye kazanabilir ve bu bakiye ile 3 adet kasa açabilirsiniz.

 

WİLDCASE SİTESİNE GİT

6- Skinsjar

Bu site eskiden CSGO Kasa açmak için kullanılıyordu fakat sistem değişmiş, sistem sayesinde CSGO Skinlerinizi takaslayabiliyorsunuz. Örneğin bir bıçağınız var ve bu bıçağı 5-6 adet skine çevirebiliyorsunuz.

Skinsjar sitesine git.

 


CSGO Kasa Açma Siteleri
Şuanlık bu kadar CSGO Kasa Açma siteleri paylaşabiliyoruz. Siteler ile özel anlaşma sağlayıp sizler için yüksek site bakiyesi veren promo kodları sağlıyor ve paylaşıyoruz. Bu yazımızda sizler için; En Güvenilir CSGO Kasa açma sitelerini derledik ve promo kodlarımızı paylaştık. Promo kodlarımız sayesinde CSGO çok değerli skinler kazanabilir ve isterseniz nakite çevirebilirsiniz. Paylaştığımız tüm promo kodlar bedavadır.

her hesapta 1 kez kullanılabilir, sizde CSGO Kasa Açma siteleri sayesinde muhteşem skinler ve eşyalar kazanabilirsiniz. Daha fazla kasa açma siteleri eklenecektir. Bizi takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap