İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. CSGO Deposit İstemeyen KASA Siteleri

CSGO Deposit İstemeyen KASA Siteleri

CSGO Deposit İstemeyen KASA Siteleri

CSGO Deposit İstemeyen KASA Siteleri

CSGO KASA Sitelerini herkes bilir ve çoğu kişi bu kasa sitelerinden eşya kazanır ve steam hesabına geçirmeyi dener, deposit isteyen siteler transfer yapmak için siteye bakiye yüklemenizi ister, bakiye yükledikten sonra transfer yapabilme özelliğini açar. Fakat bazı siteler deposit istemeden eşya transferine izin vermektedir. 

CSGO’da Depositsiz KASA Sitelerini sizler için denedik ve bu yazımıza ekledik. Yazımızın devamında CSGO Deposit istemeyen kasa sitelerini bulabilirsiniz. Ayrıca bizim kodlarımız sayesinde 0.50$ ile 2.0$ arasında site bakiyesi kazanabilirsiniz, tüm detaylar yazımızın devamındadır. CSGO KASA Siteleri sayesinde çok değerli eşyalar kazanabilir ve hesabınıza transfer edebilirsiniz. İster satın ister kullanın. 🙂

Yazımızda bulunan CSGO Siteleri, bedava kodumuzu kullandıktan sonra 1 adet ücretsiz deposit hakkı kazandırır ve her hesapta kullanılabilir.

1- CSGORGB

CSGORGB Sitesi Deposit istemeyen CSGO Sitesidir. Bu siteden istediğiniz oyunları oynayabilir ve kazanıp direkt olarak steam hesabınıza kazandığınız eşya veya eşyaları geçirebilirsiniz.
Site adresi: csgorgb
1$ BEDAVA KOD: Baykafein

2- Hellcase

Hellcase bazı durumlarda deposit istemiyor, steam kullanıcı adınıza hellcase ekleyip günlük bonusu çevirin ve ücretsiz deposit yapabilirsiniz, hızlı olmanız gerekiyor 🙂

Site: Hellcase
1$ Bedava Bakiye Kodu: mehmus
Bu kod sayesinde 1 kez ücretsiz deposit yapabilirsiniz.

3- Farmskins

Farmskins sayesinde ücretsiz deposit hakkı kazanabilirsiniz, en popüler csgo kasa siteleri arasında farmskins gelmektedir. Hem adaletli hemde güzel csgo eşyaları sayesinde kullanıcılarına en iyi eşyaları veriyor, ücretsiz deposit kodumuzu aşağıdan bulabilirsiniz.

Site: Farmskins
BEDAVA DEPOSİT KODU: 1840974


CSGO Kasa açma siteleri ile ortaklık sağlayıp sizler için her hesapta 1 kez kullanılabilen ücretsiz DEPOSİT hakkı veren kodlar aldık ve yazımıza ekledik. Verdiğimiz CSGO Deposit istemeyen sitelere giriş yaptıktan sonra bu kodları kullanın ve 1 adet ücretsiz deposit hakkı kazanın. Her hesapta 1 kez kullanılabilir.

Daha fazla CSGO KASA Açma sitesi eklenecektir.

CSGO Deposit İstemeyen KASA Siteleri

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap