CSGO Bedava mı oldu ?

0
CSGO Bedava mı oldu ?

CSGO Bedava mı oldu ?

Son günlerde oldukça çok sorulan ve cevabı aranan bir soruya cevap buluyoruz. Son günlerde CSGO Bedava mı oldu ? CSGO Bedava mı ? gibi sorular çok gelmekte. Editör ekibimiz ise bu sorunun cevabını bu makalede veriyor.

CSGO’nun yapımcısı Valve yakın zamanda CS:GO için yeni bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme oyunun tarihini değiştirecek gibi gözüküyor. Son güncelleme ile CSGO Çin’de yayınlandı ve CS:GO’ya yeni kasa getirildi.

CS:GO Çin’de bedava oldu. Çin’de artık CS:GO Bedava olacak. Fakat Bedava CS:GO Elde etmek oyuncular kimliklerini onaylatmak zorunda. Bedava CS:GO‘ya sahip olan kişiyer Seçkin kategorisinde bulunacaklar. Valve bu duruma karşı kimlik doğrulaması koyduğu için Çin’de her insan 1 CS:GO sahibi olabilecekler yani ikinci bir hesapları olamayacaklar bu sebepten dolayı CS:GO’da hile sorununa da çözüm bulmuşlar.

CS:GO Bedava fakat bize değil Çin’li insanlara bedava. Maalesef biz “avucumuzu yalıyoruz. ” diye tabirde bulunursak doğru olacaktır. 🙂

CS:GO Bedava mı oldu ? CS:GO Bedava mı olacak ? gibi soruların cevabını bu yazımızda vermiş olduk. Bizi paylaşmayı unutmayın. 🙂

 

İlginizi çekebilir:   CS:GO Haritalarından Dust 2 Kaldırıldı mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here