Canlı Yayında Kafasını Yaktı

4

Canlı Yayında Kafasını Yaktı


Twitch canlı yayında kadın oyuncu az kalsın kafasını yakıyor idi. Tüm detaylar haberimizde!!


Geçiğimiz zamanlarda Twitch canlı yayınında dikkatsiz bir hareket yapan kız yayıncı az kalsın bir felakete sebebiyet veriyordu. Yaşanan ilginç olay Twitch’in en çok konuşulduğu konular arasına girmeyi başardı! Twitch de oyuncular kendilerini kameralar ile canlı yayın yapmasını sağlayan bir platform. Son zamanlarda oldukça fazla bir kitleye ulaşmış bulunmakta. Hızla kitlesi artan twitch de canlı yayın kazaları da oldukça artmaya başladı. Bu seferde ki kazada ise AnaPlaying isimli bir yayıncıdan geldi ve az kalsın çok büyük bir kazaya yol aça biliyor idi.  Yayını yaptığı sırada oynadığı oyun ise League of Legends idi.

yayında League of Legends oyununda oyunun başlamasını bekler iken elinde çakmak ile oynamaya başlıyor. Ardından çakmak yanıyor ve yayıncının haberi olmadan saçları birden yanmaya başlıyor. Bunu ilk başta anlamayan yayıncı bir kaç saniye sonrasında bu durumu fark ediyor ve söndürmeye çalışıyor. İyi ki bu durumu fark ediyor ve kıza zamanda söndürme işlemini yapıyor. Aksi taktir de çok büyük bir kazaya sebebiyet verebilirdi. İyi ki kaza büyümedi ve kendini tamamen yakmaktan kurtuldu.

İlginizi çekebilir:   CS:GO Kasa Açma Siteleri

4 YORUMLAR

  1. gerçekten artık , ilginç insanlar ve ilginç farklı farklı durumlar ortaya cıkmaya başladı , internetı nasıl kullanacağını şaşırmış bir asosyal toplumla karşı karşıyayız bence

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here