İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Canlı Yayında Kafasını Yaktı

Canlı Yayında Kafasını Yaktı

Canlı Yayında Kafasını Yaktı

Canlı Yayında Kafasını Yaktı


Twitch canlı yayında kadın oyuncu az kalsın kafasını yakıyor idi. Tüm detaylar haberimizde!!


Geçiğimiz zamanlarda Twitch canlı yayınında dikkatsiz bir hareket yapan kız yayıncı az kalsın bir felakete sebebiyet veriyordu. Yaşanan ilginç olay Twitch’in en çok konuşulduğu konular arasına girmeyi başardı! Twitch de oyuncular kendilerini kameralar ile canlı yayın yapmasını sağlayan bir platform. Son zamanlarda oldukça fazla bir kitleye ulaşmış bulunmakta. Hızla kitlesi artan twitch de canlı yayın kazaları da oldukça artmaya başladı. Bu seferde ki kazada ise AnaPlaying isimli bir yayıncıdan geldi ve az kalsın çok büyük bir kazaya yol aça biliyor idi.  Yayını yaptığı sırada oynadığı oyun ise League of Legends idi.

https://www.youtube.com/watch?v=B1Y59tZ4688

yayında League of Legends oyununda oyunun başlamasını bekler iken elinde çakmak ile oynamaya başlıyor. Ardından çakmak yanıyor ve yayıncının haberi olmadan saçları birden yanmaya başlıyor. Bunu ilk başta anlamayan yayıncı bir kaç saniye sonrasında bu durumu fark ediyor ve söndürmeye çalışıyor. İyi ki bu durumu fark ediyor ve kıza zamanda söndürme işlemini yapıyor. Aksi taktir de çok büyük bir kazaya sebebiyet verebilirdi. İyi ki kaza büyümedi ve kendini tamamen yakmaktan kurtuldu.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. gerçekten artık , ilginç insanlar ve ilginç farklı farklı durumlar ortaya cıkmaya başladı , internetı nasıl kullanacağını şaşırmış bir asosyal toplumla karşı karşıyayız bence

  2. Sadece ülkemiz değil malesef yeni nesil çok aptal yetişiyor.

  3. allah akıl fikir versin tüm bunlar nasıl bir dünyayı yarattıgımızı bize gösteriyor.

  4. Kafasını yaktı deyince ben de kız kül olacak sandım. Saçını yakmış birazcık. O da bence fake. Sağ tarafına bişey yapıştırmış ta o yanmış sanki.