İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

Merhaba, bu yazımızda Bedava VDS / VPS Sunucu veren siteleri sizler için derledik. 1 Dolar karşılığında 12 ay boyunca sınırsız sanal sunucu sahibi olabilirsiniz. VDS sayesinde oyun sunucusu, hosting veya IRC sunucuları açabilirsiniz. Tamamen ücretsiz VDS Veren sitelerdir. Yazımızın devamından bu siteleri bulabilirsiniz.

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

1- Google Cloud

Google Cloud sayesinde 1$ karşılığında 12 ay boyunca sınırsız VDS sunucu sahibi olabilirsiniz. Google cloud 1 dolar karşılığında size 300 dolar site kredisi verecek ve 1 sunucu açıp 12 ay boyunca kesintisiz bu sunucuyu kullanabilirsiniz. Google Cloud sisteminde kısıtlama yoktur, açtığınız VDS sunucuyu istediğiniz gibi kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Özellikle oyun sunucuları için çok öneriliyor.

Google hesabınız ile oturum açtıktan sonra ” ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜNÜ BAŞLAT ” butonu sayesinde 12 ay boyunca sınırsız VDS sunucusunu açıp kullanabilirsiniz.

Google Cloud’a GİT

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

2- Microsoft Azure

Microsoft Azure, Türkiye’de aktif olarak hizmet veren bir şirkettir. Microsoft tanıtım amaçlı herkese 12 ay boyunca kullanabileceği VDS / VPS Sunucuları vermektedir. Sınırsız VDS almak istiyorsanız kart bilgilerinizi girip ve 1 Dolar ödeme yaptıktan sonra size verilen deneme sürümü kredisi ile istediğiniz VDS sunucusuna sahip olabilirsiniz. 1 Dolar karşılığında 12 ay kullanım sağlayabilirsiniz. Ve kısıtlamalar yoktur.

MİCROSOFT AZURE SİTESİNE GİT

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

3- DigitalOcean

Tam root erişimine sahip VDS veya VPS Sunucu ihtiyacınız varsa DigitalOcean sitesini tercih edebilirsiniz. Hiç bir kısıtlaması yoktur, sadece kart bilgilerinizi girip bedava site kredisi kazanabilirsiniz. Kredi kartınızdan ücret tahsil edilmez. Her hangi bir mail adresinizle üye olduktan sonra bilgilerinizi doldurun ve 2 ay boyunca bedava VDS veya VPS sunucusu kazanın. Tam root erişimi vardır, istediğiniz şekilde kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

DİGİTALOCEAN SİTESİNE GİT

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

4- AMAZON

Amazon’un web servisleri olduğunu biliyoruz ve Amazon bedava VDS sunucuları da sağlamakta. 1 dolar karşılığında 12 ay boyunca VDS Sunucu sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey; Amazon Web servislerine üye olmak. Hesabınızdan 1 dolar tahsil edildikten sonra amazon hesabınıza 12 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz vds sunucu hakkı verilecektir. Bu sunucuyu istediğiniz şekilde kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

AMAZON SİTESİNE GİT

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

5- Alibabacloud

Diğer şirketlerin kampanyaları olur da; Alibaba‘nın olmaz mı? Tabii ki olur. Alibaba cloud sayesinde 1 dolar karşılığında 2 ay boyunca istediğiniz özelliklerde VDS sunucu sahibi olabilirsiniz. 2 Ay sonunda yeni hesap oluşturup tekrar 2 ay sınırsız vds sunucu sahibi olabilirsiniz. Ayrıca açtığınız vds sunucusunu web hosting olarak kullanmanızda mümkündür, kaynakların tamamını kullanabilirsiniz. Açtığınız sunucuyu dilediğiniz gibi yönetebilir ve kullanabilirsiniz.

ALİBABACLOUD SİTESİNE GİT


Bedava VDS Sunucu Veren Siteler

Bedava VDS Sunucu Veren Siteler yazımızın sonuna geldik, sizler için en güvenilir Bedava VDS sitelerini derledik. Bu sitelerden 1 dolar ödeme yaparak 12 ay boyunca sınırsız vds sahibi olabilirsiniz. Bir çok kurumsal şirket tarafından kullanılan firmalardır ve güvenilirdir. Listelediğimiz 5 sitenin her hangi birisinden VDS Sunucusu açabilir ve kullanabilirsiniz. Deneme sürümünüz bittikten sonra tekrar üye olup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Alibaba sistemi kapalıydı, demek ki açılmış. Bizde kullanalım şu bulut olayını 🙂

  2. Bu hizmetler çok iyi bulut kullananlar özellikle büyük bir kar elde etmiş olacaklar bu hizmetler ile tabi kullanacak kişi bulutta neymiş yavvv demezse 🙂 bilgilendirme için teşekkürler