Bedava Mobil İnternet

Bedava Mobil İnternet Uygulamaları

Telefonunuzda internet bittiği zaman GSM operatörlerinin sizlere sağladığı bazı uygulamalar var. Bu uygulamalarla istediğiniz zaman yani internetiniz bittiği zaman uygulamalar vasıtasıyla internet yükleme imkânına sahipsiniz. Operatörlerin piyasaya sürdüğü uygulamaları indirmeniz durumunda, bu operatörler sizlere belli başlı hediyeleri sunmaktadır. Bu hediyelerden dilediğiniz şekilde yararlanabileceğiniz gibi, internetsiz kalma durumunuzda ortadan kalkmış olacak. Bu uygulamalar telefonunuzun işletim sistemine göre marketlerden ücretsiz olarak Gsm operatörlerinize göre edinilebilir.

Günümüzde artan bedava internet kullanımı ile mobil operatörler daha fazla abone çekebilmek için hızlı bir rekabete giriştiler. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom müşterilerine birbirinden cazip bedava internet paketi kazanma şansı vermeye başladı.

İçerikler

Bedava Mobil uygulamaları
Bedava Mobil internet
Turkcell Bedava İnternet
Vodafone bedava internet
Türk telekom bedava internet
Türkcell bedava internet uygulamaları
Vodafone bedava internet uygulamaları
Türk telekom bedava internet uygulamaları

Bedava Mobil İnternet

Bedava mobil internet sahibi olmak için veya kazanmak için bu sayfamızda bulunan yönergeler sayesinde istediğiniz operatöre ait bedava mobil internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu sayfamızın devamında bedava mobil internet nasıl alınır ? nasıl kullanılır ? gibi sık sorulan soruları cevaplandıracağız. Ayrıca, bu sayfamızdan: Turkcell bedava internet , Vodafone bedava internet , Türktelekom bedava internet nasıl alınır öğrenebilirsiniz ve mevcut kampanyalardan yararlanarak bedava internet hakkınızı alabilirsiniz.
Oylar:
5/5
Bedava mobil internet

Doğum Günleri Turkcell, Vodafone, Turk Telekom abonelerinin doğum gününü unutmuyor. Doğum günlerinde 24 saat geçerli olmak üzere çeşitli oranda bedava mobil internet paketi hediye etmektedir.

E-Fatura E-faturaya geçerek doğanın korunmasına katkıda bulunan Turkcell, Vodafone, Turk Telekom abonelerine 1 hafta geçerli olmak üzere tam 1 GB bedava mobil internet paketi hediye etmektedir.

Turkcell Bedava İnternet

Salla Kazan Turkcell salla kazan kampanyası ile abonelerine her hafta bedava mobil internet, sms, dakika, fizy premium kazanma şansı vermektedir. Kampanyaya katılmak için mobil cihazımıza Turkcell Dijital Operatörler uygulamasını indirin daha sonra Salla Kazan ekranında telefonu sallayıp hediye kazanabilir ve doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Bana Ne Var? Vodafone Bana Ne Var? ile Vodafone aboneleri her hafta çeşitli hediyeler kazanıyor. Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda mobil uygulamasını telefonunuza indirip Bana Ne Var? isimli bölümden Pazartesi Sürprizi kısmına giderek telefonunuz sallayın ve her hafta yenilenen bedava internet , dakika, sms hediye paketlerinden birini kazanın. Her pazartesi hediyeler yenilenmektedir.

Vodafone Bedava İnternet

Türk telekom bedava internet

Sil Süpür Türk Telekom Sil Süpür kampanyası kapsamında Turk Telekom abonelerini sürpriz hediyeler bekliyor. Muud premium, cepten internet, dakika, sms hediyelerinden kazanmak için yapmanız gereken çok basit. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını telefonunuza kurmak daha sonra uygulamaya giriş yaparak Sil Süpür menüsüne giriş yapınız. Ekranda beliren kazı kazanı parmağınız ile silerek kazandığınız hediyeyi ekranda göreceksiniz.Turk Telekomun Sil Süpür kampanyası her perşembe yenilenmekte, yenilenen hediyeleri almayı unutmayınız.

Türk telekom bedava internet

TL Yükle Bedava Mobil İnternet Kazan Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bireysel faturasız abonelerine cepten internet paketleri kazandırmaya devam ediyor. Tek seferde belirli bir miktar TL yükleyen Vodafone, Turkcell, Turk Telekom aboneleri bedava cepten internet paketleri hediye edilmektedir. Kampanyayı kaçırmamak için sizde faturasız bireysel hat abonesi iseniz hemen TL yükleyin ve bedava mobil internet tadını çıkarın.

bedava mobil internet

Turkcell bedava internet uygulamaları

Turkcell sizlere uygulamaları ile bedava internet sunmaktadır.  Turkcell android ve ios işletim sistemlerinden markete girerek oradan cihazına “Dijital Hesabım” “bip” ve  “Yaani” uygulamalarını indirerek istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bedava internet için ilk adımı atmış bulunacaksınız. Marketinizden bu belirdiğimiz uygulamaları indirdiğiniz taktirde başka uygulamalara gerek kalmadan bedava internet kazanabileceksiniz.

Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell’in online işlemleri yapmak için piyasaya sürdüğü bu uygulama sayesinde her hafta ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı marketten ücretsiz şekilde edinerek haftanın 1 günü salla kazan kampanyasına katılabilirsiniz ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler dakika, sms ve internettir. Bu yolla kazanılan internet miktarı kadar dilediğiniz şekilde kullanım yapabilirsiniz. Bu paketler kampanyanın size hediye ettiği süre boyunca geçerlidir.

Bip Bedava İnternet

Turkcell’in piyasaya sürdüğü uygulamalardan biri olan “BİP Messenger” uygulaması, indirildiği takdirde size 1 GB hediye etmektedir. Hediye edilen 1 GB 1 ay geçerlidir ve bu süre içinde dilenilen zaman kullanılabilir. BİP, Turkcell tarafından piyasaya sürülmüş geniş alanlı mesajlaşma ve sosyal uygulamadır. Bu uygulama sayesinde güncel haberler, borsa gibi piyasaları da yakından takip edebilirsiniz.

Bip Davet Etme Bedava İnternet

Bip, ayrıca kullanıcı getirmeniz durumunda da size 1 GB hediye vermektedir. Bip’i kullanmaya davet ettiğiniz 5 kullanıcı sizin referansınızla uygulamayı kullanmaya başlarsa, 1 GB hediyeniz hattınıza yüklenir. 1 GB 1 ay geçerlidir ve istenilen zaman kullanılabilir.

4.5 G Kampanyası

Hattınızla halen 4.5 G’ye geçiş yapmamışsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü Turkcell, 4.5 G’ye geçiş yapan kullanıcılar için 1 GB bedava internet vermektedir. Bu internet paketi 1 ay boyunca istenilen şekilde kullanılabilir.

Yaani Bedava İnternet

Turkcell’in piyasaya sürdüğü uygulamalardan biri olan Yaani uygulamasını telefonunuza indirip kullanmaya başladığınız takdirde 1 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz. Bu internet paket 1 ay geçerlidir. Ayrıca Yaani düzenli kullanılmaya başlanırsa, 1 GB daha ek internet paketi hediye etmektedir. Bu paket de 1 ay boyunca kullanılabilir.

Turkcell’in piyasaya sürdüğü, dergi okuyabilmek ve takip edebilmek için kullanılan uygulamayı cihazınıza indirip giriş yapmanız halinde 1 GB internet kazanma hakkına sahipsiniz. Bu internet paketi 1 ay boyuca geçerlidir.

Buraya kadar verdiğimiz uygulamalar ile sadece Turkcell hat sahipleri bedava internet kazanabilmektedirler. Diğer hatlara sahip olan kullanıcılar için farklı internet kazanma uygulamaları mevcuttur. Bu yazımızın devamında da diğer hatlar için internet kazanma yöntemlerine yer vereceğiz.

Vodafone Bedava İnternet Uygulamaları

Vodafone için internet kazanabileceğiniz de birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamaları cihazınıza indirmeniz halinde bedava internet paketlerine sahip olacak ve doyasıya kullanabileceksiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Yanımda, Vodafone tarafından piyasaya sürülmüş, online işlem yapabilmeye yarayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı daha önce hiç kullanmamışsanız kullanmaya başlamanız halinde Vodafone hattınızda 250 MB bedava internet tanımlamaktadır. Bu internet sadece 1 gün geçerlidir.

Ayrıca bu uygulamada bulunan Bana Ne Var? Kampanyası ile internet kazanmanız mümkün. Haftada 1 kez çevirebileceğiniz çark ile internet dışında dakika, sms ve indirim kuponları gibi hediyeler de kazanmanız mümkün.

Yükleme ile Bedava 2 GB

Vodafone hat sahipleri, hatlarına 50 TL’lik yükleme yapacak 2 GB internet paketine sahip olabiliyorlar. Yükleme yapanlar için hazırlanmış bu kampanya halen devam etmektedir. 2 GB internetin geçerlilik süresi 1 aydır.

İnternet Avcıları Bedava İnternet

Vodafone, piyasaya sürdüğü İnternet Avcıları uygulamasıyla gezmeyi seven kullanıcılarına bol bol internet veriyor. Bu uygulamayı indirerek değil de kullanarak kazanabileceğiniz bu internet paketleri 10 GB’a kadar yükseliyor. Uygulamayı kullanmaya başlamanız durumunda gittiğiniz yerlerdeki puanları toplayarak hesabınızda biriktirebilirsiniz. Bu puanların harcamasıyla da dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda internet paketi kazanabilirsiniz.

Bu kısma kadar ise Vodafone bedava internet uygulamaları hakkında bilgiler verdik. Vodafone dışındaki hat sahipleri bu kampanyalardan faydalanamamaktadır. Türk Telekom hat sahipleri ise yazımızın devamında vereceğimiz uygulamalar ile bedava internet kazanabilirler.

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamaları

Türk Telekom hat sahipleri internet paketleri bittiğinde bu kampanyalar ve uygulamalar sayesinde ücretsiz olarak internet kazanabilirler. İnternet kazanmak için yapılması gereken çok zor bir şey yoktur. Bu uygulamalar ya uygulama indirme ya da mesaj gönderme işlemlerinden geçmektedir.

Online İşlemler Uygulaması

Türk Telekom’un online işlem yapabilmek için piyasaya sürmüş olduğu Online İşlemler uygulaması sayesinde Sil Süpür kampanyasıyla her hafta internet, dakika ve sms kazanabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirip giriş yapmanız halinde sağ üst köşedeki hediye paketi simgesine tıklayarak size özel teklifleri görebilirsiniz. Bu teklifler arasında bulunan sil süpür kampanyasına tıklayarak süpürme işlemi ile haftalık hediyenizi alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hediyeler dakika ve sms olabileceği gibi, internet de olabilmektedir.

Mor Hediye Kampanyası

Türk Telekom mor hediye kampanyası çerçevesinde cihazınızın mesaj kısmında “MOR HEDIYE” yazarak 4545’e ücretsiz mesaj atmalısınız. Bu mesajı göndermeniz durumunda hattınızda ücretsiz olarak 1 GB internet paketi tanımlanacaktır. Bu internet paketini 1 ay boyunca dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

4.5 G Kampanyası

Türk Telekom 4.5 G’yi yeni kullanmaya başlayan kullanıcıları için dev bir hediye paketi tanımlamış. Bu paket ile 10 GB internete sahip olabiliyorsunuz. Hattınızla 4.5 G’ye geçiş yaptıktan sonra “HEDIYE 10GB” mesajını 5555’e ücretsiz şekilde göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Bu hediyeyi 1 ay boyunca dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

İnterneti İkiye Katla

Yine 4.5 G teşvik uygulamalarından biri. Hattı 3 G uyumlu olan kullanıcılar bu kampanyadan faydalanabilir. Hattınızı 4.5 G uyumlu hat ile değiştirerek “2 KAT” yazıp 5555’e gönderirseniz internet paketiniz ikiye katlanacaktır.

Faturasız Hatlarda 1 GB Hediye

Türk Telekom faturasız hat sahipleri bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Faturasız hattınıza TL yükleme işlemini Online İşlemlerde yaparsanız, 1 GB ücretsiz hediye kazanabileceksiniz. 1 GB internet paketinizi 1 ay boyunca dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Selfy ile bedava internet

Bu uygulama internet paketi vermektedir. Fakat bu paket sadece sosyal medyada kullanılmaktadır. Türk Telekom Selfy kampanyasından yararlanmak için cihazının mesaj kısmından “GECE” yazarak 4545’e ücretsiz göndermelisiniz. Bu mesajı gönderdiğiniz takdirde internet paketiniz hattınızda tanımlanacaktır. Bu internet paketi ile saat 21.00 ile 09.00 arasında dilediğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptığınız takdirde telefonunuza gelen onay mesajı ile birlikte bedava internet paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Son verdiğimi yöntemler ile Türk Telekom hat sahipleri bu fırsatlardan yararlanabilir. Fakat diğer hat sahipleri internet kazanma işlemi için yukarıda verdiğimiz Vodafone ve Turkcell bedava internet uygulamaları kısmını okumalıdır.