İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Bedava internet nasıl alınır 2019

Bedava internet nasıl alınır 2019

Bedava internet nasıl alınır 2019

İnternet paketleri çok çabuk bitmekte, bu yazımızda GSM sağlayıcılarından nasıl bedava internet alacağınızı açıklayacağız. Detaylar yazımızda!

Günümüzde artan internet kullanımı ile mobil operatörler daha fazla abone çekebilmek için hızlı bir rekabete giriştiler. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom müşterilerine birbirinden cazip bedava internet paketi kazanma şansı vermeye başladı.

Doğum Günleri Turkcell, Vodafone, Turk Telekom abonelerinin doğum gününü unutmuyor. Doğum günlerinde 24 saat geçerli olmak üzere çeşitli oranda bedava cepten internet paketi hediye etmektedir.

E-Fatura E-faturaya geçerek doğanın korunmasına katkıda bulunan Turkcell, Vodafone, Turk Telekom abonelerine 1 hafta geçerli olmak üzere tam 1 GB bedava hediye cepten internet paketi hediye etmektedir.

Salla Kazan Turkcell salla kazan kampanyası ile abonelerine her hafta bedava cepten internet, sms, dakika, fizy premium kazanma şansı vermektedir. Kampanyaya katılmak için mobil cihazımıza Turkcell Dijital Operatörler uygulamasını indirin daha sonra Salla Kazan ekranında telefonu sallayıp hediye kazanabilir ve doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.

Bana Ne Var? Vodafone Bana Ne Var? ile Vodafone aboneleri her hafta çeşitli hediyeler kazanıyor. Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda mobil uygulamasını telefonunuza indirip Bana Ne Var? isimli bölümden Pazartesi Sürprizi kısmına giderek telefonunuz sallayın ve her hafta yenilenen bedava internet, dakika, sms hediye paketlerinden birini kazanın. Her pazartesi hediyeler yenilenmektedir.

Sil Süpür Türk Telekom Sil Süpür kampanyası kapsamında Turk Telekom abonelerini sürpriz hediyeler bekliyor. Muud premium, cepten internet, dakika, sms hediyelerinden kazanmak için yapmanız gereken çok basit. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını telefonunuza kurmak daha sonra uygulamaya giriş yaparak Sil Süpür menüsüne giriş yapınız. Ekranda beliren kazı kazanı parmağınız ile silerek kazandığınız hediyeyi ekranda göreceksiniz. Turk Telekomun Sil Süpür kampanyası her perşembe yenilenmekte, yenilenen hediyeleri almayı unutmayınız.

TL Yükle Bedava Cepten İnternet Kazan Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bireysel faturasız abonelerine cepten internet paketleri kazandırmaya devam ediyor. Tek seferde belirli bir miktar TL yükleyen Vodafone, Turkcell, Turk Telekom aboneleri bedava cepten internet paketleri hediye edilmektedir. Kampanyayı kaçırmamak için sizde faturasız bireysel hat abonesi iseniz hemen TL yükleyin ve bedava cepten internetin tadını çıkarın.

Yorum Yap

Yorum Yap