1. Ana Sayfa
 2. Bilgisayar
 3. Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ?

Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ?

Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ?

Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ?

Clash of clans oyununda çeşitli uygulamalar sayesinde otomatik olarak oyun oynatıp altın, iksir ve kara iksir gibi değerli ve lazım olan madenler elde edilebiliyor. Tabii ki bunu yapmanın bir cezası oluyor. Bu ceza ise Supercell tarafından hesaba sınırsız yani kalıcı uzaklaştırma cezası vermesi. Hile kullanmak pişmanlıktır kimseye de önermiyoruz. Hile kullanmayın veya kullandırtmayın. Hesabınız uzaklaştırılır ve emeğinize zamanınıza yazık olur. Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ? 

Clash Of Clans Ban

Clash of clans ban mı yediniz ? Hiç sorun değil! Bu yazımızda ise ban yemiş clash of clans hesabını nasıl geri açtırabilirsiniz anlatacağız. Clash of clans Banlı hesabınız için bir şans daha elde edebilir ve banı kaldırmak için şansınızı deneyebilirsiniz. Kesin olarak olumlu sonuç vermemektedir. Bu yöntemi denemiş bulunmaktayız. Şimdi ise anlatıma geçelim.

İlk olarak Clash of clans hesabımızın bağlı olduğu Google hesabına giriş yapıyoruz ve ardından gmail servisine giriş yapıyoruz. Ardından bir not defterine vs. aşağıda ki iki mail adresini kaydediyoruz. Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ?

“   clashofclans.android@supercell.net ve clashofclans@supercell.net  “
Mail adresleri bir kenarda dursun ve şimdi ise gmail hesabımızdan sol üst tarafta bulunan “ E-POSTA YAZ “ Butonuna tıklıyoruz. Ve karşımıza mailin hangi adrese gönderileceğini vs. içeren temel mail formu geliyor. Eksiksiz ve doğru olarak bu şablonu doldurmanız gerekiyor. Bu sayede clash of clans hesabınızın banını açtırmak için şansınızı arttırmış olursunuz.

Şimdi ise alıcı kısmına, kenarda tuttuğumuz iki mail adresini de yazıyoruz. Konu kısmına ise “ Help me “ yazıyoruz.

Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ?

Karşımızda ki destek çalışanları Türkçe bilmediği için mail içeriğini İngilizce dili ile hazırlamanız gerekiyor. Doldurulması gereken şablon aşağıda belirtilmiştir. Bu şablonu kendinize göre doldurun ve clash of clans destek mail adreslerine gönderin.

“//” sonrasını silip gönderiniz.

[mks_toggle title=”ŞABLON” state=”open”]ID: Azkafein // Oyun içi isminiz.
Townhall: 10 // Köy binası seviyesi.
Clan: Virtual Dragon // Ban yemeden önce bulunduğunuz klan
Exp Level: 120 // Sahip olduğunuz seviye.
Description: I’m not cheating, but getting banned. Help me please. I’m victim. // Açıklama.[/mks_toggle]

 • 1’den fazla mail göndermeyin.
  • Doğru hazırlanmış metin kullanın.
  • Hesap bilgilerinizi eksiksiz doldurun.
  • Clash of clans hesabınızın, google hesabınız üzerinde olduğuna dikkat edin.
   Clash of clans, clash of clans ban, clash of clans ban açtırma, clash of clans ban açma, clash of clans ban kaldırma, clash of clans ban kaldırma yöntemleri, banlı hesap kaldırma, coc ban, coc ban kaldırma, coc ban açma, coc ban açtırma, clash of clans ban nasıl kaldırılır

Burada dikkat etmeniz gereken tek şey açıklama kısmıdır. Açıklamayı doğru şekilde hazırlamanız gerekiyor ve pişmanlığınızı ve mağdur olduğunuzu kesinlikle belirtmeniz gerekiyor. Clash of clans hesabınızın cezası açılması, bildiriminizi inceleyen çalışana ve inisiyatifine bağlı bir şeydir.

Clash Of Clans Ban Kaldırma

Gönderdiğiniz mail 1 veya 2 gün içerisinde sonuçlandırılıp sizin mail adresinize durum bilgilendirmesi verilecektir. Clash of clans hesabınızın açılması tamamen şansa bağlıdır. Kesin olarak açılmaz fakat bir şans elde etmiş olursunuz.  Eğer olumsuz sonuç alırsanız aynı şekilde sadece açıklama kısmını daha uzun ve güzel olarak yeniden hazırlayıp 5 gün sonra tekrar mail atınız.

 Clash of clans, clash of clans ban, clash of clans ban açtırma, clash of clans ban açma, clash of clans ban kaldırma, clash of clans ban kaldırma yöntemleri, banlı hesap kaldırma, coc ban, coc ban kaldırma, coc ban açma, coc ban açtırma, clash of clans ban nasıl kaldırılır

Clash Of Clans Ban Açtırma

Banlı Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır ? konumuzun sonuna geldik. Yazı sayfamızın aşağısında bulunan yorum kısmına fikirlerinizi mutlaka belirtiniz. İngilizce açıklama için yardım isteklerinizi kabul ediyoruz. 🙂

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Bu işlemi gmail den yapsa olurmu

 2. Selam Ben Fuad flash of clans oyunun engellendi haiş ediyom hesabın qayitsin