İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Anlamsız Çizimler Anlam Buluyor

Anlamsız Çizimler Anlam Buluyor

Anlamsız Çizimler Anlam Buluyor

Anlamsız Çizimler Anlam Buluyor

Google’ın yeni uygulaması AutoDraw anlamsız çizimleri anlamlı hale getiriyor.Detaylar yazımızda!

Google’ın yeni uygulaması AutoDraw, kötü ve anlamsız çizimleri muazzam düzgünlüğe sahip grafiklere dönüştürüyor ve onları özelleştirmemize izin veriyor.Çok Başarılı olan google yeni uygulaması AutoDraw internet alemine ve uygulama alemine çok değişik bir algı ile bomba gibi geldi gelelim AutoDraw ın detaylarına.

AutoDraw çizeceğiniz nesne şuanda sadece nesne algılayabiliyor.Ama zaman içerisinde geliştirileceğine inanıyoruz.Kullanımı inanılmaz derecede basit ve çok eğlenceli bir uygulama yapmış Google. Çizime başlayın, çizmek istediğiniz şeye yönelik tahminler sayfanın üstünde bir kutucuk içinde tahmin edilmeye başlasın. Tüm süreç bu kadar basit. Aklınıza en yatkın grafiği gördüğünüzde onaylayın ve son. Önerilerden birini tıkladığınızda uygulama, eskizinizi seçtiğiniz grafikle değiştiriyor, ardından o grafiğe daha yakın çizimler öneriyor.Vakit geçirmek için güzel bir uygulama.Sizler için yaptığımız denemeler yazımızın alta tarafındadır.

Bisiklet çizmeye çalıştık ve AutoDraw bizim için çizdiğimiz anlamsız çizime gerçi biraz anlamı var ama baya benzemiyor ama AutoDraw en benzerlerini bize sunarak şeçmemize izin veriyor.Alt fotoğraf AutoDraw tarafından çizilen düzgün resim.

Yorum Yap

Yorum Yap