İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. 2018 Ücretsiz VDS Veren Siteler

2018 Ücretsiz VDS Veren Siteler

2018 Ücretsiz VDS Veren Siteler

 2018 Ücretsiz VDS Veren Siteler

Bu yazımızda sizlere Ücretsiz VDS Veren Siteler paylaşacağız. Linux ve Windows olmak üzere istediğiniz iki işletim sistemini bu VDS‘ler ile kullanabilirsiniz. Bu sitelerden almış olacağınız Ücretsiz VDS Sunucuları deneme sürümü olarak adlandırılıyor. Bu sitelerden aldığınız ücretsiz vds deneme sürümü sona erdiğinde farklı bilgiler ile tekrar alabilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda paylaştığımız siteler hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi istemez.

Bir önceki Ücretsiz VDS Veren Siteler başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Skytab Ücretsiz VDS

Skytab deneme sürümü olarak 30 gün boyunca bedava VDS Vermekte. Skytab üzerinden 30 gün boyunca bedava kullanabileceğiniz VDS Sunucunuzu alabilirsiniz. Deneme sürümü için kredi kartı bilgilerinizi istemiyor.

BURAYA TIKLAYARAK SKYTAB ÜCRETSİZ VDS ALABİLİRSİNİZ.

AppOnFly Ücretsiz VDS

Daha önceki yazılarımızda AppOnFly ücretsiz vds alma yöntemini anlatmıştık. Kullanışlı ve hızlı olduğu için bu yazımızda da Apponfly sitesine yer vermek istedik. AppOnFly sayesinde 1 ay ücretsiz vds hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı bilgisi istemiyor.

BURAYA TIKLAYARAK APPONLFY 1 AY ÜCRETSİZ VDS ALABİLİRSİNİZ.

Accu. 1 Ay Bedava VDS

AccuWH sayesinde 1 ay bedava VDS Hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu site sadece Windows işletim sistemli VDS Hizmeti sunuyor. Siteye üye olduktan sonra hemen bedava vds sunucusunu kullanabilirsiniz.

ACCUWH SİTESİNE GİT.

Google Cloud Bedava VDS

Google Cloud sayesinde 1$ karşılığında 12 ay boyunca sınırsız VDS sahibi olabilirsiniz. Google cloud 1 dolar karşılığında size 300 dolar site kredisi verecek ve 1 sunucu açıp 12 ay boyunca kesintisiz bu sunucuyu kullanabilirsiniz. Google Cloud sisteminde kısıtlama yoktur, açtığınız VDS sunucuyu istediğiniz gibi kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Özellikle oyun sunucuları için çok öneriliyor.

Azure Bedava VDS

Microsoft Azure, Türkiye’de aktif olarak hizmet veren bir şirkettir. Microsoft tanıtım amaçlı herkese 12 ay boyunca kullanabileceği VDS / VPS vermektedir.

DigitalOcean Bedava VPS

Tam root erişimine sahip VDS veya VPS Sunucu ihtiyacınız varsa DigitalOcean sitesini tercih edebilirsiniz. Hiç bir kısıtlaması yoktur, sadece kart bilgilerinizi girip bedava site kredisi kazanabilirsiniz.

Amazon Bedava VDS

Amazon‘un web servisleri olduğunu biliyoruz ve Amazon bedava VDS sunucuları da sağlamakta. 1 dolar karşılığında 12 ay bedava VDS Sunucu sahibi olabilirsiniz.

Alibaba Bedava VDS

Alibaba cloud sayesinde 1 dolar karşılığında 2 ay boyunca istediğiniz özelliklerde VDS sunucu sahibi olabilirsiniz. 2 Ay sonunda yeni hesap oluşturup tekrar 2 ay sınırsız vds sunucu sahibi olabilirsiniz


Bu yazımızda sizler için 2018 Ücretsiz VDS Veren Siteler yazısını hazırladık. Bu siteler sayesinde bedava vds sahibi olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bir önceki Ücretsiz VDS Veren Siteler başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap