İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. 2018 Güncel Çalışan VPN

2018 Güncel Çalışan VPN

2018 Güncel Çalışan VPN

2018 Güncel Çalışan VPN

2018 güncel ve çalışan VPN yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 Son zamanların arama motorların da  en çok aranan kelimelerden birisi olan VPN veya yasaklı sitelere giriş şeklinde aranmaktadır. Aslında  yasaklı sitelere giriş diye aradığınızda elbet karşınıza bir VPN programı gelecektir. VPN sizlerin internet bağlantınızı Türkiye’den alıp istediğiniz ülkeye aktarır, bu ülkeler (ABD, Rusya, İtalya, Fransa, Çin, Almanya,İngiltere, Kanada) olabilir.

Artık bir çok VPN programı kullanıcılarına ilk çalıştırmadan itibaren ya belirli bir süre tanıyor yada bağlantı hızı düşük ülkelere aktarıp sizlerin daha hızlı bir VPN kullanmanıza olanak sağlamıyor, bu geçen süre sonunda sizlerden belirli bir ay veya yıl için ücret talep etmektedirler. Bu ücret dolar veya euro olabilirler, bazı programlarda Türk lirası ile de ödeme yapmaktadırlar.

Bugün sizler için ücretsiz ve bağlantı hızları kötü olmayan VPN programlarını paylaşacağız. Zaman geçtikçe programlar güncellenip sayısı da artacaktır.

VPN programları:

Hidemyasss

Hidemyass uzun yıllardan beri kullanıcılarına VPN hizmet veren bir şirkettir. Sizler için kullanım süresi 1 hafta olan bir deneme sürümü verir ve eğer beğenir iseniz sizler için özel fiyatlardan fiyatlandırma yapılabilir.

Opera Browser

Opera Browser kendi içerisinde bir VPN sunucusu barındıran bir internet tarayıcısı dır. Tekbir eksikliği normal mod da kullanıma imkan sunmuyor ve kullanmak için gizli mod da olmanız gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap