İlginizi Çekebilir
Google Hire Nedir ?

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. YouTube Ramazanda Yoodle İçerikleri ile Karşımızda

YouTube Ramazanda Yoodle İçerikleri ile Karşımızda

YouTube Ramazanda Yoodle İçerikleri ile Karşımızda

YouTube Ramazanda Yoodle İçerikleri ile Karşımızda!

Youtube bir çok özel ayları veya günleri unutmayarak kullanıcılarına özel içerikler veya etkinlik ile karşımıza çıkıyor.Bu senede ramazan ayını unutmadı ve Yoodle ile karşımızda.

Youtubenin özel günler için hazırladığı Doodle son zamanlarda çok görür oldu ve bu sene ramazan ayında da güzel bir Doodle ile yani Yoodle ile karşımıza çıktı. Bu özellik ile ramazan ayı boyunca kalacak ve kullanıcılarına bir ay boyunca güzel içerikler göstere bilmek ve hizmet etmek bir nebzede zaman geçirmek için güzel bir içerik yapmış.

Bugünden itibaren YouTube’un ana sayfasında yer alacak Ramazan özel Yoodle’ı, Ramazan ayı boyunca ana sayfadaki yerini koruyacak.

Peki bu içerik neleri kapsıyor. Aslında Youtube de halen bulunan ve geliştirilmeye devam eden Trendler gibi kategorilerden oluşan yeni Yoodle Ramazan 2017 adı ile youtube de yerini aldı. Youtube Ramazan 2017 özel içerik bölümü de çeşitli videolar barındıracak. Bunlara örnek verecek olur isek: Ayrıca YouTube, hem ana sayfasında hem de ‘Trend’ler’ kısmında “Ramazan 2017” başlığı ile dizi, eğlence programı, yemek tarifleri ve benzeri pek çok farklı türde videonun bulunduğu özel bir bölümü de kullanıcılarına sunmakta.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 sene önce

    Müslümanları şaşırtan hareketler 😀

  2. Merhabalar, bu güzel yazı için teşekkür ederim. Olması gerektiğinden yalın ve sade olmuş bu tür yazıları internette gördükçe gözlerimiz yorulmadan okuyabiliyoruz.