İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Android uygulama inceleme
  3. Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları


Artık yabancı dil herkesin aradığı bir özellik oldu. Bu sebebden dolayı bazı uygulama geliştiriciler kendi uygulamalarını piyasa sürerek kullanıcılar için yabancı dili öğrenmeleri için yardımcı oluyorlar. Peki bu uygulamalar neler ve en iyileri hangileri gelin inceleyelim!!


Yabancı dil öğrenmek herkes ister faka kimilerinin yabancı dil kurslarına gidecek maddi durumu yok veya bu kurslara gidecek zamanı maalesef yok. Bu sorundan ötürü uygulama marketlerinde  oldukça fazla bu yazımızda bu uygulamalardan en iyi olanlarını anlatacağız.

-Duolingo

Duolingo oldukça güzel ve kullanması kolay olan bir yabancı dil öğrenme uygulaması,Hem Android hem de iOS için desteği bulunan uygulamanın Ayrıca kalitesi sayesinde de yatırım dahi almayı başarmış. Duolingo uygulamasını  İos ve Android için indire bilirsiniz.

-Mondly-

33 faklı yabancı dil desteği ile milyonlarca kullanıcıya sahip bir uygulama. Mondly için, İos ve Android için indirme linkleri.

-Babbel-

14 farklı dil ile yabancı dil öğrenmek isteyen  kullanıcılarının yabancı dillerini öğrenmesini ve geliştirmesine yardımcı olan Babbel, diğer uygulamalara nazaran değişik bir strateji izleyerek sevdiğiniz alanlara yönelik dili öğrenmenizi sağlıyor. Babbel uygulamasını  Android ve iOS için indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ben busuu kullanıyorum sanırım onu eklemenizde fayda var.