İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. WordPress Detaylı Rehber

WordPress Detaylı Rehber

WordPress Detaylı Rehber

WordPress Detaylı Rehber

WordPress Rehber‘e ihtiyacınız varsa sitemiz üzerinden WordPress güncel rehber kaynağına ulaşabilirsiniz. WordPress kullanıcıları için paylaştığımız öğretici makaleler sayesinde yüzlerce kişiye wordpress ile öncülük ediyoruz. Eğer wordpress teknik bilginiz veya wordpress ayarlarının nasıl yapılacağını bilmiyorsanız bu wordpress rehber tam size göre olacaktır. WordPress rehberimiz sürekli güncellenecektir.

WordPress Rehber

Güncel wordpress rehberimize isterseniz BURAYA tıklayıp ulaşabilirsiniz veya bu makalemizin devamına göz atabilirsiniz.

Wordpress kalıcı bağlantı ayarları

WordPress Kalıcı Bağlantı Ayarları

Kalıcı bağlantı ayarlarınızı en doğru şekilde ve Google’ın sevdiği şekilde nasıl yapabileceğinizi bu makalemizde anlatacağız. WordPress kalıcı bağlantı ayarları nasıl yapılır ? Ayrıca makalemizde bir çok altın değerinde bilgiyi paylaşmış olacağız.

Bu Rehberin Devamı;

WordPress Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır ? 

WordPress Adblock Eklentileri

wordpress adblock, wordpress anti adblock, wordpress adblock eklentileri, adblock eklentileri, wordpress adblock engelleme, adblock engelleme, wordpress reklam engelleme, wordpress anti adblock eklentileri, wordpress adblocking

Web siteniz üzerinden farklı reklam şirketlerinden sağladığınız reklamları yayınlıyor iseniz ve daha fazla para kazanmayı hedefliyorsanız WordPress için Anti adblock eklentilerini kullanabilirsiniz. Çoğu ziyaretçi reklamlardan çok fazla rahatsız olduğu için Adblock uygulamalarını kullanıyor. Bu da sizin için kötü bir etken olacaktır çünkü Adblock uygulamaları sitenizde ki reklamları devre dışı bırakıyor. WordPress sitenizde ziyaretçilerinizin adblock eklentisi kullanmasını nasıl önleyebilirsiniz ?

Bu Rehberin Devamı;

WordPress Adblock Eklentileri 

Otomatik WordPress Kurulumu

Otomatik WordPress Kurulumu

WordPress, dünya çapında milyonlarca web sitesinin alt yapısı olarak kullanılıyor ve her geçtiğimiz gün geliştirilmeye devam ediliyor. WordPress kurulumunu bilmiyorsanız veya beceremiyorsanız bu teknik sayesinde otomatik wordpress kurulumu yapabileceksiniz.

Bu Rehberin Devamı;

Otomatik WordPress Kurulumu

Wordpress ve Blogger, WordPress vs Blogger, WordPress farkları, Blogger farkları, WordPress ve Blogger farkları, WordPress ve blogger nedir, WordPress ve blogger yönetimi

WordPress ve Blogger’ın Farkları

WordPress ve Blogger içerik yönetim sistemleri arasında ne gibi bir farklılık vardır ? Bu yazımızda bu konuyu derinden inceleyeceğiz.
İlk olarak WordPress ile başlamak istiyorum.

Bu Makalenin Devamı;

WordPress ve Blogger’ın Farkları

Wordpress Nedir

WordPress Nedir ?

WordPress, dünya çapında en çok kullanılan içerik yönetim (Blog)  sistemidir. WordPress’in en çok kullanılmasının sebebi ise açık kaynaklı ve ücretsiz olmasıdır.Kaliteli ve performanslı bir içerik yönetim sistemi olması WordPress’i en çok kullanılan sistemlerin zirvesine taşıyor.

Bu Makalenin Devamı ;

WordPress Nedir ?

cPanel WordPress Kurulumu

WordPress, dünya’nın en popüler içerik yönetim sistemidir. Milyonlarca site tarafından kullanılmaktadır. Bir blog sahibi olmak istiyorsanız veya bir işletme sahibiyseniz WordPresskullanarak ücretsiz bir şekilde bir çok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu makalemizde cPanel üzerinden wordpress kurulumunu anlatacağız.

Bu Rehberin Devamı ;

cPanel WordPress Kurulumu

Blog Açmanın Maliyeti Nedir ?

Blog Açmanın Maliyeti Nedir ?

Bir çok insan okumayı, yazmayı seviyor ve haliyle düşüncelerini diğer insanlara veya eşe dosta vs. belirtmek, okutmak istiyor. Bunun aslında bir çok farklı yönü var fakat daha çok yazmayı ve okumayı seven kısım Blog açmayı tercih ediyor. Fakat blog açmanın da bir gideri oluyor.

Bu Makalenin Devamı ;

Blog Açmanın Maliyeti Nedir ?

WordPress rehberimiz buraya kadar. Yakında daha güncel wordpress rehberi hazırlayıp sizler için bu sayfamızı güncelleyeceğiz. Her zaman güncel olan wordpress rehber sayfamızı tekrar ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap