İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar

Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar

Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar

Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar

Günümüzde çoğu insan akıllı telefon kullanmakta ve yanı sıra whatsapp‘da bu şekilde. Whatsapp şirketinin kararına göre eski telefonların Whatsapp destekleri kısa zaman içerisinde kaldırılacak. Yani bu da Whatsapp şirketinin belirlediği eski telefonlar için hiç bir şekilde Whatsapp desteği alınamayacak.

Whatsapp desteği neyi kapsıyor ?

Whatsapp desteği tüm kullanımı kapsıyor. Eski telefonlarda belirlenen tarih sonunda whatsapp kullanılmayacak.

Whatsapp desteği 2017 yılının Haziran ayının sonunda kesiliyor. Bu tarihten sonra bu cihazlarda ve işletim sistemlerinde whatsapp kullanılmayacak. Hala bu telefonların kullanıcıları önemli bir yere sahip. Whatsapp şirketi bu kararın zor olduğunu fakat yapılması gerektiğinin altını çiziyor. 

Eğer Android 2.0 ve IOS 7.0 işletim sistemlerinden düşük telefona sahipseniz Whatsapp kullanamayacaksınız. Ayrıca BlackBerry O.S, Nokia S40 & S60 sahipleri için de bu destek kesilme kararı geçerli olacaktır. En kısa sürede Whatsapp sohbetlerinizi ve resimlerinizi Google Drive gibi bulut sistemlerine yedekleme işlemi yapmalısınız. Yedekleme işlemi sonrası yeni telefonunuza bu verileri aktarabilirsiniz. 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Bilgilendirme için teşekkürler,

  2. 1 hafta önce

    Merhaba, Ben: Sultan Pervane… Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim. Whatsapp Desteği Kesilen Telefonlar lı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.