İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Uydu Alıcılar

Uydu Alıcılar

Uydu Alıcılar

Uydu Alıcılar

Mert-er elektronik olarak ülkemizde uydu alıcısı sistemleri alanında akla ilk gelen ve en iyi firmalarından bir tanesi halini almış durumdayız. Firmamız elektronik sektörün de en kaliteli elektronik ürünleri en uygun fiyata tüketicilerle buluşturmaktadır. Mert-er elektronik olarak iş yerlerimizin yanı sıra internet üzerinden de ürün satışlarımız yapmaktayız. Ülkemizde elektronik sektörünün öncülerinden bir tanesi olan mert-er elektronik her gün 20.000 bini aşkın ürünü kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Mert-er elektronik olarak elektronik ürün satışlarının yanı sıra uydu alıcısı ve uydu alıcı sistemleri de ürün satışlarımız arasın da bulunmaktadır. Bunları yanı sıra mert-er elektronik olarak solar enerji teknolojileri, led aydınlatma ve bilgisayar gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmaktayız.

Mert-er Elektronik Uydu Alıcısı Çeşitleri

1984 yılından itibaren uydu alıcısı ve uydu alıcı sistemleri alanında öncü firmalardan bir tanesi olduğumuzdan dolayı son derece gururluyuz. Mert-er elektronik olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Elektronik ürünlerde olduğu gibi uydu alıcısı ve uydu alıcı sistemlerinde de birçok kaliteli ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Mert-er elektronik olarak uydu sistemleri alanın da ucuz uydu alıcı fiyatları ile toplumun her kesimine hitap etmekteyiz. Uydu alıcısı sistemleri toptan ve perakende satışlarımız ile uzun yıllardır ülkemize hizmet vermekteyiz. Mert-er elektronik uydu alıcısı çeşitlerimiz ise şunlardır: Mersat, Magbox, Power master, Magıc voıce, Freesat, ve elktromer gibi birçok kaliteli markaya ait ürünlerimiz bulunmaktadır.

Mert-er Elektronik Uydu Alıcısı Fiyatları

Mert-er elektronik olarak firmamızda satışı sunulan birçok ürünü toptan fiyatına satışını gerçekleştirmekteyiz. Uydu alıcısı ve uydu alıcı sistemleri fiyatları da ürünün kalitesine ve satışı gerçekleştirilen uyudu alıcısı ve uydu sistemlerinin kurulumu halinde fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Mert-er elektronik olarak uydu alıcısı ve uydu alıcısı sistemleri hepsi en iyi marka olup en uygu fiyata satışı gerçekleştirilmektedir. Mert-er firması olarak vizyonumuz yenilik ve kalite misyonumuz ise müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş durumdayız. Tane veya toptan uydu alıcısı almak isteyen her kesin birçok kaliteli markayı en uygun fiyata bula bileceği sayılı yerlerden bir tanesi olan mert-er elektronik ayrıca MAG ip TV ürünlerinin de ülkemizde bulunan yetkili satış merkezlerinden bir tanesidir.

İdeal uydu alıcı için tıklayınız.

Mert-er Elektronik TV Ve Yedek Parça

Mert-er elektronik olarak uydu alıcısı ve diğer birçok elektronik ürün satışımızın yanı sıra TV ve yedek parça satışlarımızda bulun maktadır. Mert-er elektronik olarak LCD, LED, Plazma ve TV her türlü yedek parçasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca mert-er elektronik olarak piyasaya yeni sürülen tamir malzemelerinin ilk ulaştığı ve geliştirildiği bir Arge tesisi halini almıştır. Mert-er elektronik olarak LED, LCD, Plazma ve tv yedek parçalarını kendimiz tamir yaptığımız gibi istek ahalinde TV ekran tamiri ile uğraşan piyasada bulunan diğer elektronikçilere de satışlarımız bulunmaktadır.

Mert-er Elektronik Fiyat Listesi

2018 ürünleri ve kumanda kataloğu ve diğer bütün ürün çeşitlerimiz de satışı yapılan bütün ürünlerimiz arıza takibi yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan alış verişlerde de hızlı ve güvenilir alış veriş için sanal pos modülü de bulunmaktadır. Ayrıca firmamız da satışı yapılan bütün ürünlerin de güncel kataloglarında bütün müşterilerimize ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ayrıca internet üzerinde yapılacak olan satışlarımızda 7/24 günün her saati alış veriş yapabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra uzman personel kadrosu ile de uydu alıcısı ve uydu alıcı sistemlerini oldukça hızlı ve profesyonel bir şekilde kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap