İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Fatih Projesi
  3. Ücretsiz VPN Programları “1”

Ücretsiz VPN Programları “1”

Ücretsiz VPN Programları “1”

Ücretsiz VPN Programları


Ücretsiz ve oldukça kullanışlı VPN programları için tıkla! Detaylar yazımızda!!


Artık ülkemizde ne zaman hangi sitenin ve bağlantı hızlarının ne zaman değişeceği bilinemiyor ve internet kullanıcıları yani bizler bu durumlarda oldukça şikayetciyiz. Alternatif yollar olarakta. Ücretli veya ücretsiz VPN programlarına yöneliyoruz. 

İlk olarak dünyada oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Zen Mate programını inceleyeceğiz. Zen mate iki türde versiyonları var bunlar ücretsiz kullanım için ücretsiz yurt dışı adresleri ve ücretli bağlantı hızları ücretsiz versiyona göre daha hızlı olan versiyonları mevcut. Zen Mate bilgisayarınıza her hangi bir program indirmeniz gerektirmez. Direk olarak tarayıcınıza eklenti olarak kurabiliyorsunuz.

FATİH YENİ VPN PROGRAMLARI – 13.08.2017 

Google Chorome Store Zen Mate İndirme Linki

 

Diğer Vpn programımın aynı Zen mate gibi çalışan ve her hangi bir indirip program kurma ihtiyacı duymayan Vpn programımız ise Touch VPN ile aynı işlemleri yapmaktadır ve  diğer Vpn programları gibi ücretli ve ücretsiz kısımları vardır. Kullanımları oldukça basittir ve her kullanıcının kullana bileceği şekilde tasarlanmıştır. Eskiden bu tür programlar oldukça karışık ve zor bulunan veya piyasada varsa bir kulanımı zor ve olukça pahalı ücretlere satılıyor idi.

Google Chorome Store  Touch VPN İndirme Linki

Yorum Yap

Yorum Yap