İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Stres Çarkını Hızlandırma

Stres Çarkını Hızlandırma

Stres Çarkını Hızlandırma

Stres Çarkını Hızlandırma

Son zamanların trenddi olan stres çarkları nasıl hızlandırılır ve nasıl uzun süre dönmesi sağlanır işte.Detaylar yazımızda!

Stres Çarkı son zamanların çok fazla tutan ve bazı işletmeleri zengin yapan veya tekil satıcıların birden patlama ile zengin olmasını sağlayan çok değişik bir şekilde piyasalarda patlama yarattı tabi ki de rulman satışları da fırlamış durumda.Çoğu kullanıcı Stres Çarkının yavaş olduğundan şikayetçi Stres Çarkları sanki slime gibi fırlamış ve daha çok piyasada kalacak gibi duruyor youtube de de çok fazla içerik ile tavan yapmış durumda.Peki nasıl daha fazla hızlandırılır bu stres çarkları gelin yazımızda anlatalım.

Stres çarkları eğer kendiniz yapıyorsanız kesinlik ile rulman ların toz koruma kapaklarını çıkartıp çöpe atmanız gerekiyor.Kapaklar çıktıktan sonra rulmanın içinde gres yağı olacaktır bu yağ sert ve sürtünmeyi arttıracağından bunun temizlenmesi gerekmektedir.Gres yağı ister tiner ile ister aseton ile isterse çok kolay bir yöntem kaynayan sıcak su ile çok kolay temizlenmektedir bizzat ben kendim denedim.

Ardından temizlenmiş rulman ilkinden daha fazla döndüğünü fark edeceksiniz.Ama bu sizi kesmeyecektir. Hızlandırmak için ya çok ince makine yağı kullana bilirsiniz bunu rulmanların içindeki toplara damlatmanız gerekmektedir fazla damlatmaya gerek yoktur ama elinizde ince makine yağı yok üzülmeyin başka bir çok yolu var bir başka yolu ise kolonya ile de hızlanmaktadır ama kolonya havadan hafif bir madde olduğundan uçacak ve tekrar tekrar dökmeniz gerekmektedir.Bir başka yöntem ise kolonya gibi etkili ve çok fazla hızlı döndüğünü fark ettim deodorant sıkmak gerçekten fazla hızlandırıyor.Ama hiç biri yok evinizde su bile hızlandırıyor sonra pas sökücü,sıvı gres yağı(bu gres çok incedir),tiner,aseton gibi uçucu ve kimyasal maddeler sürtünmeyi azaltıyor ve stres çarkı çok hızlı dönüyor.Tabi ki hızlı döndürmenin bir başka ve en önemli taktiği bence bu ve bundan iyi bir taktik yok o taktik aslında herkes in kullandığı çarkı daha hızlı ve şiddetli döndürme yoludur bu taktik ile daha hızlı dönecektir.Ama daha fazla dönmesi için üstte yazdığım diğer yolları denemelisiniz.

“Stres atıcam derken strese kapılmayın iyi günler”

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. 2 sene önce

    Rulmanın kapağını tekrar takmak gerekli mi ? Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Başarılar

  2. 2 sene önce

    Bu taktikleri çarktaki tüm rulmanlara mı yapıcaz yok ana rulmana mı ortadaki

  3. Bu yazıyı görünce üzüldüm açıkçası, sen o kadar trend ol satış rekoru kır ama 2 ay geçmeden unutulup git.. Evin bir köşesinde öylesine duruyor işte.