İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Stres Çarkı Tasarımlar (AUTOCAD)

Stres Çarkı Tasarımlar (AUTOCAD)

Stres Çarkı Tasarımlar (AUTOCAD)

Stres Çarkı Tasarımlar (AUTOCAD)

Son dönemin yeni bomba trendi stres çarkları.Evde kendi si yapmak isteyen kullanıcılar için çizilmiş tasarımları paylaştık.Detaylar yazımızda!

Stres çarkları son dönemlerin bomba gibi giren ve çok fazla tutan türde oyuncak mı? Diyelim yoksa aksesuar mı bilemedim ama çok eğlenceli oldukları ortada ve artık her kes stres çarkları ile ilgili azda olsa bilgisi bulunuyor.Bazı kullanıcılarda evde kendi stres çarklarını yapmak istiyorlar.Yapıyorlar fakat çok fazla dönmediğinden şikayetçiler bunun tek bir sebebi tam ölçülerde olmamasıdır.Bu gün sizlere tamamen kendi çizimim olan stres çarklarının örneklerini fotoğraf ile paylaşacağım sizler ister iseniz AUTOCAD dosyasının vere bilirim.Bu tasarımları aldığınızda sadece yapmak kalıyor ister plastik den yapın ister  tahtadan ister başka bir malzemeden o size kalmış.Verdiğim tasarımlar ile size çok  kaliteli bir stres çarkı olacağından eminim ve eğer ölçüleri tam tuttura bilirseniz gerçekten çok güzel ve kaliteli bir stres çarkı olacaktır.Eğer isterseniz ve ben tasarımları verince sadece A4 kağına onları başmak ve ardından işlemek size kalmış hayal gücünüz ile daha güzel stres çarkları yarata bilirsiniz.

Tasarım 1:Sadece 1 rulman ile yapılıyor

Tasarım 2:İsteğe bağlı 1 rulman veya 4 rulmanlı yapıla bilir

Tasarım 3:Tek rulman veya 3 rulman ile yapıla bilir

Tasarım 4:Tek rulman veya 4 rulman ile yapıla bilir rulmanlar yerine ağırlıkları eşit nesnelerde takıla bilir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3D olarak modelleyip tasarımını web profilimde paylaşmıştım. Tesbih tarzı elinizi meşgul edecek ve kafanızı dagıtacak fakat daha modern bir oyuncak. Keşke ben icat etseydim denecek kadar güzel ve etkileyici bir oyuncak 😉